Kadıköy En İyi Kuru Temizleme

Kadıköy en iyi kuru temizleme firmamız, günlük kıyafetlerinizi ve özel kıyafetlerinizi aynı özen ve itinayla temizler. Kıyafetlerinizde oluşan lekeleri, sigara ve yemek kokularının giderilmesini sağlayan özel formüllerle hem şıklığınızı ve hem de temizliğinizi geri kazanabilirsiniz. Alanında tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız, kısa zamanda temizlenmesi gereken ürünleri adresinizden alır ve temizleme işlemi bittikten sonra adresinize teslim eder.

Gündelik Kıyafet Kuru Temizleme

Kadıköy’de bulunan firmamız gündelik iş kıyafetlerinizi ya da spor kıyafetlerinizi temizlemek için bitkisel formüllü kaliteli deterjanlar kullanmaktadır. Hem lekelerin giderilmesi hem de mis gibi kokması için farklı yıkama teknikleriyle ürünlerinize zarar gelmemesini sağlarız. Kaliteli ve nitelikli kuru temizleme işlemlerini yapan personelimiz hangi kumaşın, hangi deterjanlarla yıkanması gerektiğini bilmektedir. Ütü ve diğer işlemler için her kıyafetin kumaşına özel seçimler yapılır ve ona göre uygulamalar seçilir.

Kadıköy en iyi kuru temizleme firması olarak çamaşırlarınızı özenle ve itinayla temizler kısa zamanda adresinize teslim ederek, gün içinde kullanabileceğiniz ütülü kıyafetleriniz olmasını sağlarız. Kuru temizleme hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşarp Ve Aksesuar Temizleme

Kıyafetlerinizin yanı sıra eşarp ve aksesuar temizliği de yapan kuru temizleme firmamız, kravat, papyon ve diğer elbise aksesuarlarının temizliği için de aynı özeni göstermektedir. Özellikle abiye, gelinlik ve elbiselerin ince detaylarını temizler, ütüler ve parça temizliği hizmetimizle kısa zamanda kıyafetlerinizin tamamlanmasını sağlarız.

Duvak temizliği, kravat ve papyon temizliği için parça temizleme hizmetlerimizden yararlanabilir, kıyafetlerinizin aksesuarlarının modeli bozulmadan yapacağımız temizlik işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kadıköy’de kaliteli ve nitelikli bir temizlik işlemi için siz de firmamızla iletişime geçebilir, kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ceket Ve Gömlek Temizleme Hizmetimiz

Takım elbiselerinizi, ceket, gömlek ve pantolonlarınızı temizletmek için firmamıza başvurabilirsiniz. Kadıköy en iyi kuru temizleme işlemleri için takım elbiselerinizi ya da sadece takım elbisenizin bir parçasını bize getirerek işlem görmesini sağlayabilirsiniz.

Ceket ve pantolonlarınızın bitkisel deterjanlarla temizlenmesini, gömleklerinizde bulunan lekelerin çıkartılmasını istiyorsanız kısa zamanda firmamızla iletişime geçebilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanarak siz de eşyalarınızın itinayla temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Özenli ve güvenilir kuru temizleme hizmetleri arasında İstanbul’un en iyi kuru temizleme firmalarından biri olan şubelerimizle iletişime geçerek, özel günlerinize şık ve temiz gidebilirsiniz.

Gelinlik Ve Abiye Temizleme Hizmetimiz

Özel günlerinizin vazgeçilmez parçalarından biri olan abiye ve gelinlik modellerinin temizlenmesi oldukça güç olabilir. Bunun için formüller geliştirmiş olan firmamız, kıyafetlerinizin modelline ve kumaş yapısına göre temizleme işlemi yapmaktadır. Gelinliklerin tül ve benzeri kumaşlardan yapılması nedeniyle, hassas ve ince bir temizlik işlemi görmesi gerekir. Bunun için profesyonel olarak çalışmakta olan mağaza personelimiz, güvenli ve kaliteli gelinlik temizliği için özen gösterecektir.

Abiye temizliklerine de aynı özenle yaklaşan firmamız, abiyelerin taşları, süslemeleri ve tasarımlarına göre makineler seçer, ütülüme yöntemleri belirler ve ürünlerinize zarar vermeden kısa zamanda işlemi tamamlayarak adresinize teslim etmeyi hedefler. Abiye ve gelinlik temizliği için şirketimize güvenebilir, bu alanda tecrübelerimizden yararlanarak, bu hassas giysilerin bitkisel formüllü deterjanlarla yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Etek Ve Pantolon Temizleme Hizmetimiz

İş hayatında ya da özel günlerde giyindiğiniz etek ve pantolonların temizliği için Kadıköy en iyi kuru temizleme firmasına mı ihtiyacınız var? Bunun için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Özellikle eteklerin yapısına ve kumaşına göre uygun olan yıkama seçeneklerini seçerek yaptığımız temizlik işlemlerinde, tül, kadife ve diğer kumaş seçeneklerine göre temizleme işlemi yapılacaktır. Gönül rahatlığıyla pantolon ve eteklerinizi teslim edeceğiniz firmamız, her kıyafete ve kumaşa ayrıcalıklı temizleme işlemi yapmaktadır.

Erkek ve kadın pantolonlarının ütülenme şekillerine göre ütü yapar, aynı zamanda mağazamızda bulunan terzi hizmetimizle de eşyalarınızın hasarlarını onarmaya özen gösteririz. Nitelikli ve kaliteli kuru temizleme hizmeti için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Terzi Ve Onarım Hizmetlerimiz

Kadıköy en iyi kuru temizleme firmamızda yer alan terzimizle, kıyafetlerinizin eksiklerini tamamlar, yırtık ve söküklerinin dikilmesini sağlarız. Ütü, yıkama ve kumaş boyama hizmetimizin yanı sıra terzi hizmetimizden de yararlanabileceğiniz firmamız, müşterilerimize bütün imkanları sağlayarak, kısa zamanda kaliteli hizmet almalarını sağlamaktadır.

Kadıköy’de bulunan kaliteli kuru temizleme firmamızdan yararlanabileceğiniz diğer hizmetler hakkında bilgi almak için mağazamızı ziyaret edebilir ya da irtibat numarasından ulaşarak hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz. İşini severek yapan personelimiz, eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi koruyacak, temizleyecek ve adresinize teslim edecektir. Önceliğimizin kalite olduğu kuru temizleme firmamıza sizi de bekleriz.

Adresten Alım Ve Adrese Teslim Hizmetimiz

Yıkama, kurutma, ütülüme ve onarma işlemlerinin yanı sıra ev tekstili alanında da hizmet vermekte olan firmamız, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize gelir, kirli kıyafetlerinizi alarak temizleme işlemi için en yakın mağazamıza getirir. Profesyonel ve uzman personelimiz kıyafetlerinizin kumaş yapısına, modeline ve desenlerine göre nitelikli bir temizlik işlemi gerçekleştirmektedir.

Kadıköy en iyi kuru temizleme firması olarak kısa zamanda kuru temizleme hizmeti almak için adresimize gelebilir ya da irtibat numaramızla iletişim kurarak adresinizden eşyalarınızı almamızı sağlayabilirsiniz. Hem güvenilir hem de kaliteli bir kuru temizleme hizmeti için İstanbul’da yer alan firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı performansıyla sizi yarı yolda bırakmayacak ve kuru temizleme ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com