Zorlu Center AVM Kuru Temizleme

Zorlu Center AVM Kuru Temizleme

Zorlu Center AVM içerisinde kuru temizleme hizmeti Dry Corner Organik Kuru Temizleme tarafından verilmektedir. Zorlu Center AVM İstanbul’un merkezi noktalarından birinde olup, ulaşım açısından pek çok alternatif sunmaktadır. İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center, "kentin buluşma noktası" olmuştur. Bebek bakım odaları, engelliler için uygun giriş çıkış, misafirlerin konfor ve emniyeti düşünülmektedir. Gelen misafirlerimiz için 2200 araçlık otopark mevcuttur. Yenilikçi anlayış hizmet ve çevre kalitesinin yanı sıra sağlıklı bir tercih olan Organik Kuru Temizleme ile bizde Dry Corner olarak  beşşiktaş'ta kuru temizleme hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Organik Kuru Temizleme Hizmetleri

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. Zorlu Center AVM Organik Kuru temizleme şubemizde 6 kişilik ekibimiz ile organik kuru temizleme hizmeti ile birlikte ütüleme, halı temizleme, stor perde temizleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dry Corner Ulaşım

İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center, Levazım ve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center’a gelebilirler.

Size En Yakın Kuru Temizleme Hizmeti için internetten Dry Corner Araması Yapabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız.

 

 

Anahtar Kelimeler: Beşiktaş Kuru Temizleme, Zorlu Center Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com