Kadıköy Moda En İyi Kuru Temizleme Hizmeti

Kaliteli ve güvenilir kuru temizleme hizmeti veren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti ve hijyen odaklı temizleme yöntemleriyle kıyafetlerinizi ilk günkü görünümlerine kavuşturacaktır. Sadece kıyafet alanında değil, aynı zamanda ev tekstilinde de temizlik hizmeti vermekte olan Moda kuru temizleme, perde, koltuk ve diğer tekstil ürünlerinizi evinizden alarak temizler ve adresinize teslim eder.

% 100 Hijyen Odaklı Kuru Temizleme

Kuru temizleme işlemlerinde kullandığımız son model makineler ve kaliteli deterjanlarla ürünlerinizin kumaş yapısına zarar vermeden temizlenmelerini sağlarız. Kumaş, renk ve dokularına göre ayırdığımız kirli ürünlerinizin temizliğini makineler, buharlama ve silme yöntemleriyle gerçekleştirir, hijyenden ödün vermeden %100 temizleyerek size teslim ederiz.

Moda kuru temizleme hizmetlerimiz arasında yer alan kıyafet temizliği için günlük hayatta kullandığınız ya da özel günlerde kullanmak istediğiniz ürünleri temizlememiz için bizimle işbirliği yapabilir, kısa zamanda hijyen odaklı temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her mevsime ve her kumaş yapısına uygun yıkama, kurulama ve ütüleme hizmeti verdiğimiz firmamız profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır.

Buharlama Ve Kurulama Hizmetlerimiz

Kıyafet ve ev tekstili ürünlerinizin evde bulunan çamaşır makinesinde yıkanması riskli olabilmektedir. Bu nedenle geliştirilmiş olan makineler ve buharlama teknikleriyle, kıyafetlerinizin formlarını bozmadan, kumaşlarında yıpranma ve renk kaybına olanak vermeden temizliğini yapar, kurutur ve size teslim ederiz. Özellikle abiye ve perde gibi ürünlerin ince yapılı kumaşları, desenleri ve doku farkları nedeniyle profesyonel bir temizleme yöntemi gerekebilmektedir. Bunun için alanında tecrübeli ve bilgili personellerle, güvenilir bir hizmet sunmaya özen gösteririz.

Buharlama yöntemi sayesinde kıyafetlerinize su değmeden sadece buharla temizleme yapılır, yine buharla ütülemesi gerçekleşerek kısa zamanda teslim almanız sağlanır. Acil durumlarda ve ani davetlerde kullanmanız gereken kıyafet, tekstil ürünlerinizi aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Organik Yıkama Ve Temizleme Hizmetimiz

İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemlerimiz, organik ve bitkisel deterjanlarla yapılarak hem sizin hem de kıyafetlerinizin korunmasını sağlamaktadır. Özellikle kumaş ürünlerin temizliğinde kullandığımız bitkisel deterjanlarla, lekelerin çıkmasını, renklerin solmamasını ve ürünün kalitesinin bozulmamasını sağlarız.

Moda kuru temizleme firması olarak organik yıkama, kurulama ve temizleme hizmetlerimizle ürünlere zarar gelmeden, ömürlerini kısaltmadan % 100 müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmetimizle her zaman bir adım önde olmaya devam ediyor, müşterilerimize nitelikli bir temizlik imkanı sunuyoruz.

Deri Kuru Temizleme Hizmetimiz

Mont, ceket ve diğer deri ürünlerinin temizlenmesi için geliştirilmiş olan deri deterjanlarını ve yağlarını kullanarak hem deri ürünlerin zarar görmemesini hem de kısa zamanda temizlenmelerini sağlıyoruz. Özellikle deride çatlama, renk kaybı ve solma gibi durumların yaşanmaması için yumuşak malzemelerle silme işlemi yapar, deri bakımını gerçekleştirdikten sonra sizlere teslim ederiz.

Günlük kullanımlar ve özel günler için derilerin boyanması, onarımı ya da temizlenmesi için Moda kuru temizleme firmamızla irtibata geçebilir, siz de nitelikli ve kaliteli deri temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Abiye Ve Gelinlik Kuru Temizleme

Özel günlerinizin vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan abiye kıyafetleriniz için detaylı ve nitelikli temizleme yaptığımız firmamız, ürünlerinizi aynı gün içerisinde teslim edebilmektedir. Moda kuru temizleme firmamızla özellikle acil durumlarda sabahtan iletişim kurduğunuz takdirde, aynı gün adresinizden alarak teslim işlemi için kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Gelinlik, abiye ve takım elbise temizliği için özel olarak tasarlanmış olan çamaşır makineleri, sağlıklı ve kaliteli bir yıkama gerçekleştirerek ürünlerinizin zarar görmeden kullanılır bir hale gelmesini sağlayacaktır.

Profesyonel yıkma, kurutma ve ütüleme personelimiz kuru temizleme gereken kıyafet ve ev tekstili ürünleriniz için sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir, daha sonra işleme başlayarak söz verdiği tarihte ürünlerinizi size teslim ederi.

Ev Tekstili Kuru Temizleme Hizmetimiz

Evinizin ya da iş yerinizin en önemli ve değerli eşyalarını gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Perde, koltuk ve halı gibi kuru temizleme gerektiren tekstil ürünleri için firmamızda yer alan özel çamaşır makineleri ve temizlik makineleriyle nitelikli bir temizleme imkanı sunmaktayız. Lekelerin çıkması, bakteri ve virüslerin ölmesi için kullandığımız bitkisel deterjanlarla hem eviniz hem de eşyalarınız mis gibi bir kokuya sahip olacaktır.

Ev tekstili ürünlerinizin temizliği için de firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir, günlük hayatta kullandığınız eşyalarınızın yenilenmiş ve temizlenmiş görüntüsünü evinize teslim alabilirsiniz.

Ücretsiz Servis Hizmetimiz

Moda kuru temizleme firması olarak ürünlerinizi adresinizden ücretsiz bir şekilde alır, yıkama, kurulama ve ütüleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra adresinize teslim ederiz. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız ürünlerinizin boyutlarına, renklerine ve kumaş yapılarına göre temizlik işlemini gerçekleştirecek, sizi hayal kırıklığına uğratmadan söz verilen tarihte adresinizde olacaktır.

Ücretsiz servis hizmetimizden yararlanmak için kısa zamanda siz de firmamızla iletişime geçerek, günlük ya da özel kıyafetlerini gönül rahatlığıyla bize teslim edebilir, kaliteli ve nitelikli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Ve Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan firmamız, güler yüzlü personeli ve nitelikli temizleme hizmetiyle hayal kırıklığı yaşamayacağınız bir hizmet sunmaktadır. Kıyafetlerinizi, ev tekstili ürünlerinizi ve özel kostümlerinizi firmamıza teslim ederek temizlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Moda kuru temizleme firması olarak, terzi, kumaş boyama, kıyafet ve ev tekstili temizleme hizmetlerinin yanı sıra adresinizden aldığımız ürünleri adresinize teslim eder, kaliteden ödün vermeden nitelikli bir kuru temizleme hizmetinden yararlanmanızı sağlarız.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com