Andromeda Residence Kuru Temizleme

Andromeda Residence Kuru Temizleme

 

Andromeda Residence içerisinde Kuru Temizleme hizmeti Dry Corner Organik Kuru Temizleme tarafından verilmektedir. Andromeda Residence Batı Ataşehir’de bulunmaktadır. Ulaşımı kolay Alışveriş ve yaşam merkezinde misafirlerin konfor ve emniyeti düşünülmektedir. Yenilikçi anlayış hizmet ve çevre kalitesinin yanı sıra sağlıklı bir tercih olan Organik Kuru temizleme ile bizde Dry Corner olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Organik Kuru temizleme Hizmetleri

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. Andromeda Residence organik Kuru temizleme şubemizde organik kuru temizleme hizmeti ile birlikte Ütüleme, Halı temizleme, Stor perde temizleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Dry Corner Ulaşım

Batı Ataşehir’de bulunan Andromeda Residence konum olarak merkezi noktada olup ulaşımı kolaydır. Size En yakın kuru temizleme hizmeti için internetten Dry Corner araması yapabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız.

 

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com