Rıhtım En İyi Kuru Temizleme

Kaliteli ve profesyonel kuru temizleme hizmeti için Rıhtım en iyi kuru temizleme, ihtiyacınız olan bütün çamaşır temizliğinizi karşılayacaktır. Sadece kıyafet alanında değil, aynı zamanda ev tekstili alanında da hizmet vermekte olan firmamız, halı, perde ve diğer ev tekstili ürünlerinizin tam temizliği için ekstra çaba sarf ederek müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutmaktadır.

% 100 Lekesiz Kıyafet Teslimi

Rıhtım en iyi kuru temizleme hizmetimiz, çamaşırlarınızın ve özel kıyafetlerinizin üzerindeki lekelerin çıkartılması için kaliteli bitkisel deterjanlar kullanmaktadır. Hem kıyafetlerin yıpranmaması hem de insan sağlığına zarar vermemesi açısından özenle yıkanan çamaşırlar günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz, ütülü ve katlanmış vaziyette size teslim edilmektedir. Özellikle beyaz ve açık renkli kıyafetlerin üzerindeki lekelerin çıkartılması için kullanılan özel deterjanlar ve makineler lekelerin kökünden sökülüp atılmasını sağlayarak, ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

% 100 lekesiz çamaşır ve kıyafet teslimi için siz de profesyonel hizmet veren firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli kuru temizleme hizmetimizden yararlanarak çamaşırlarınızı kısa zamanda teslim alabilirsiniz.

Abiye Ve Gelinlik Kuru Temizleme Hizmetimiz

Özel günlerde kullanabileceğiniz abiye ve gelinlik modellerini özenle temizlemekte olan Rıhtım kuru temizleme, kıyafetlerinizin kumaş yapısına göre ayrıcalıklı bir temizlik hizmeti vermektedir. Tasarım ve model farkları nedeniyle her özel kıyafet aynı yöntemlerle yıkanamaz. Bu nedenle hem tecrübeli ekip arkadaşlarımızla hem de kaliteli deterjanlarımızla müşterilerimizin memnun kalacağı nitelikli bir temizleme işlemi yapmaktayız.

Özellikle gelinlik gibi ince kumaş yapısına sahip tasarım modellerin buharla temizlenmesi, ütülenmesi ve koruma giysisine yerleştirilmesi özen ve itina gerektirmektedir. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak kaliteli ve güvenilir kuru temizleme hizmeti için her birine dikkat eder ve ekstra özen göstererek kıyafetlerinizi teslim ederiz.

Takım Elbise Temizleme Hizmetimiz

Ceket, gömlek ve pantolon temizliğini ayrı ayrı yaptığımız gibi takım elbiselerinizi de bir arada temizleme hizmeti vermekteyiz. Özellikle özel günlerde kullanmak istediğiniz takımlarınızı temizler, ütüler ve yenilenmiş bir şekilde kullanmanızı sağlarız. Bu alanda kullandığımız makineler ve ütülerle kırışıklıkları giderilmiş, şık bir görünüme sahip olmuş takımlarınızı size teslim ederiz.

Rıhtım kuru temizleme takım elbise temizliği için ideal bir zaman dilimde, özenli ve hızlı bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Kısa zamanda siz de takım elbiselerinizi kuru temizlemeye işlem görmesi için bırakabilir ve kısa zamanda kullanabileceğiniz şekilde geri alabilirsiniz.

Kostüm ve Elbise Temizliği

Eski dönem kıyafetlerinizi ya da gösterilerde kullandığınız kostümlerinizi tecrübeli ekibimize emanet edebilir bu alanda kaliteli bir hizmet satın alabilirsiniz. Eski dönem kıyafetlerin detayları, nakışları ve dikişlerine özen göstererek kuru temizleme yapan firmamız, aynı şekilde kostümlerinizin de zarar görmeden ve yıpranmadan temizlenmesini sağlayacaktır.

Eski dönem kıyafetlerinizi Rıhtım kuru temizleme firmamıza getirerek siz de 70 ve 80 dönemli tarihi kostümlerinizi temizletebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Sandık lekeleri ve naftalik kokularından arınmış olan eski dönem kıyafetlerinizle ilk günkü hali gibi hissedebilirsiniz

Deri Ceket Temizleme Hizmetimiz

Bakımı ve korunması zor olan deri ceket temizliği için firmamız geliştirilmiş makineler ve deri bakım ürünleri kullanmaktadır. Deri ceketlerinizin onarımı, yağlanması ve temizlenmesi için hizmet vermekte olan kuru temizlememiz, günlük hayatta kullandığınız ya da uzun süre gardıropta beklemiş olan deri ceketlerinizi itinayla temizlemektedir. Gözle görülür derecede temizlenmiş olan deri ceketlerinizin zarar görmeden, kalitesini kaybetmeden temizliği gerçekleştirilir ve size teslim edilir.

Sadece deri ceketleriniz değin mont ve diğer kışlık ürünlerinizin temizliği için firmamızla iletişime geçebilir ve siz de kaliteli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ev Tekstili Temizleme Hizmetimiz

Evinizin en kıymetli ve değerli kumaş eşyalarının temizlenmesi için Rıhtım en iyi kuru temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kanepe örtüleri, perdeler ve diğer çarşaf ürünlerinizi saten, ipek ve kumaş fark etmeksizin özenle temizleyen firmamız, kısa zamanda ürünlerinizi size teslim etmektedir.

Ev tekstili alanında kullanılan bitkisel deterjanlar, özel makinler perdelerinizin yıpranmadan sigara dumanından ve diğer lekelerden arınmasını sağlar. İlk günkü kadar yeni ve temiz bir görünüme sahip olarak kullanabileceğiniz şekle bürünür. Hizmetimizden memnun kalacağınız kuru temizleme firmamızla siz de evinizin ve kıyafetlerinizin ne kadar yeni olabileceğini görebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Temizlik ve % 100 memnuniyet ile kuru temizleme firmamızdan memnun kalacak, kıyafet ve ev tekstili ürünlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebileceksiniz. Ceket, mont, abiye, gelinlik ve takım elbiselerin yanı sıra perde, halı ve koltuk çarşafları gibi naif ürünlerinde yıkanması için firmamıza başvurabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine öncelik verdiğimiz kuru temizleme firmamız, günlük hayatta ve özel günlerde kullanacağınız eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi özenle temizleyecek ve kısa zamanda size teslim edecektir. Hijyenik, lekesiz ve mis gibi kokan kaliteli temizlik için bizimle iletişime geçin.

Adrese Teslim Hizmetimiz

Rıhtım en iyi kuru temizleme firması olarak kirli eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi adresinizden alır, kısa zamanda temizlik işlemi yaparak adresinize teslim ederiz. Memnun kalacağınız hızlı ve kaliteli hizmetimiz, sizin onay vermediğiniz hiçbir şekilde ilerlemez, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren arz ve talepleriniz dikkate alınır

Özel kıyafetleriniz, kostüm ve montlarınızı firmamızda temizletebilir, profesyonel kuru temizleme hizmetimizden yararlanarak siz de kaliteli hizmetin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Rıhtım temizleme şubemizden istediğiniz zaman randevu alarak, eşyalarınızın temizliği için gün ve tarih belirleyebilirsiniz.

 

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com