Arenapark AVM Küçükçekmece Kuru Temizleme

 

Arenapark AM Kuru Temizleme

Küçükçekemece’deki bir başka Dry Corner şubesi Arena park AVM ulaşım ve otopark avantajları ile müşterilerin alışveriş sırasında kuru temizleme hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. Bu sayede tüm gün AVM çalışma saatleri dahilinde hizmetini sürdürmektedir. Günlük alışveriş, iş veya gezi sırasında. Dahası saat 22:00’ kadar iş çıkışı8tdada uğrayabilirsiniz. Dry Corner Organik Kuru temizleme Hizmetinden faydalanabilirsiniz. Küçük çekmece Kuru Temizleme hizmeti Dry Corner Organik kuru temizlemenin Arena Park ile işbirliği ile avantajlı hizmet fırsatı yakalayabilirsiniz. Arena Park AVM Kuru Temizlemenin yansıra ATM, Mescit, Sinema, Eczane, oto yıkama, Engelli ve Bisiklet park alanı, Bebek bakım odaları ve Çocuk oyun alanı gibi hayatı kolaylaştıran uygulama ve ücretsiz otopark hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Organik Kuru temizleme Hizmetleri

Dry Corner, Doğa ve sağlık dostu Organik Kuru Temizleme hizmeti Vermektedir. Ütüleme, terzi tadilat, gelinlik temizleme, halı ve stop perde temizleme hizmetleri sunmaktadır. Organik Kuru temizleme siz ve sevdiklerinizi korur.

Dry Corner Ulaşım

Küçükçekmece Halkalıya en yakın kuru temizleme otopark ve ulaşım avantajları ile Arena park şubesi Dry Corner ilk sıralarda yerini almaktadır. Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. No. 1 Küçükçekmece adresinde Arena Park AVM ve Dry Corner organik Kuru Temizleme konumuna ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen lin’e tıklayınız.

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

https://drycorner.com/subelerimiz

 

 

Anahtar Kelimeler: Halkalı Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme. Arena Park AVM Kuru Temizleme

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com