Kadıköy Kuru Temizleme

İstanbul’da yer alan kuru temizleme firmamız, istediğiniz her yere kuru temizleme hizmetini taşımaktadır. Adresten alıp, adrese teslim ettiğimiz ürünlerinizi, kumaş yapısı, desen ve tasarım modellerine göre incelikli bir şekilde temizler, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı kuru temizleme işlemini yerine getiririz. Kadıköy kuru temizleme hizmetlerimiz arasında yer alan abiye, gelinlik, damatlık ve diğer özenli temizlik gerektiren ürünleriniz gönül rahatlığıyla bize teslim edebilir, kısa zamanda temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Ve Kaliteli Kuru Temizleme Hizmetimiz

Özenle temizlenmesini istediğiniz kıyafetleriniz ve ev tekstili ürünleriniz, Kadıköy kuru temizleme sayesinde artık tertemiz. Her mevsimin kıyafetlerini ve ev tekstili ürünlerini farklı deterjanlarla temizler, ütüler ve adresinize teslim ederiz. Günlük hayatta kullandığınız kıyafetler, abiye ve gelinlik modellerinin yanı sıra mont, ceket ve pardesü gibi nitelikli temizliğe ihtiyaç duyan kıyafetlerinizi de lekelerinden arındırarak, mis gibi kokmalarını sağlarız.

Güvenilir ve kaliteli bir kuru temizleme hizmeti almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Kıyafetlerin ve tekstil ürünlerinin ısı derecesine, kumaş yapısına ve renklerine göre ayrıcalıklı bir şekilde yıkanmalarını sağlayarak, giyim ve tekstil malzemelerinin yıpranmadan temizlenmesine özen gösteririz.

Özenli Kuru Temizleme Hizmetimiz

Kuru temizleme alanında kullandığımız makineler ve deterjanlar sayesinde özenli kuru temizleme hizmeti verdiğimiz firmamız, abiye, gelinlik ve perde gibi ince kumaş yapısına sahip ürünlerin yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Özellikle renk kaybı ve kumaş yıpranma oranı yüksek olan ürünlerin düşük derecede bitkisel deterjanlarla yıkanarak ya da buharlama yöntemiyle kumaşa buhar dışında hiçbir makinenin değmemesi sağlanarak temizleme işlemi yapılacaktır.

Kadıköy kuru temizleme firması olarak özenli bir şekilde temizlenen ürünlerinizin, ömrünü kısaltmamaya ve günlük hayattaki kullanımlarda görüntüsünden hiçbir kaybetmeden şıklığını sergilemesine devam etmesini sağlarız.

Son Model Yıkama Hizmetimiz

Kuru temizleme denince akla gelen ilk firmalardan biri olarak, her yıl ve her mevsim kendimizi yenilemeye hizmetimizi bir üst seviyeye taşımaya özen gösteriyoruz. Özellikle kullandığımız son model makineler, ütüler ve bitkisel deterjanlarla ev tekstili alanında da ürünlerinize zarar vermeden temizleme yapıyoruz. Güzel kokulara sahip olmalarının yanı sıra, aynı zamanda lekelerinden arınmış, sağlıklı ve bakterisiz perde, halı ve koltuk kumaşlarını adresinize teslim ediyoruz.

Kısa zamanda hızlı ve nitelikli temizleme yöntemlerimizle tanışmak için siz de kadıköy kuru temizleme firmamızla tanışabilir, kısa zamanda nitelikli ve özenli temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gelinlik, Abiye Ve Takım Elbise Temizliği

Evdeki çamaşır makinelerle temizliğinin yapılması riskli olan gelinlik, damatlık ve diğer abiye ürünlerin kumaş yapısına göre temizleme işlemini gerçekleştiren firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disiplinine sahiptir. Kumaşların renklerini ve yapılarını göz önünde bulundurarak yapılacak olan temizlik işlemleri için uzman ve profesyonel temizleme personelleriyle çalışırız.

Gelinlik temizleme, yıkama ya da ütüleme işlemlerinin yanı sıra tamir eder, kumaşın parlaklığını ve desenini onararak özel gününüzde gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlarız. Damatlık, gelinlik ve diğer özen gösteren kıyafetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Ütüleme Ve Onarım Hizmetimiz

Terzi ve temizleme hizmetini bir arada bulabileceğiniz firmamız sayesinde özen göstermemizi istediğiniz kıyafetlerinizin güvenilir bir şekilde ütülenmesini ve onarılmasını sağlarız. Dikiş yenileme, söküklerin dikilmesi ve diğer terzi ihtiyaçlarınız için de Kadıköy Kuru temizleme firmamızla iletişime geçebilir, nitelikli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Abiye, damatlık ve diğer ürünlerinizin onarımı ve ütülenmesi için profesyonel bir şekilde çalışan personelimizden yardım alabilir, haftanın her günü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kumaş Boyama Hizmetimiz

Kadıköy kuru temizleme hizmetlerimizin arasında yer alan kumaş boyama, eskimiş ya da yıpranmış kıyafetlerinizin renklerini yeni görünümüne kavuşturabilmektedir. Kaliteli ve özenli kumaş boyama işlemi yaptığımız Kadıköy firmamız, takım elbise ve abiyelerin yanı sıra pantolon gibi ürünlerinizin de boyanmasını sağlamaktadır.

Yeni bir pantolon ya da takım elbise almanıza gerek duymayacağınız kumaş boyama hizmetimiz sayesinde, hem ürünleriniz temizlenir, ütülenir hem de kumaşları boyanarak kullanabileceğiniz bir görünüme kavuşması sağlanır.

Mont Ve Pardesü Kuru Temizleme Hizmetimiz

Kış aylarının en vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan mont ve pardesülerin temizlenmesi de evdeki makinelerle imkansız hale gelebilmektedir. Özellikle yıpranma ve solma ihtimalleri yüksek olan bu ürünlerin, firmamız tarafından özenli bir şekilde temizleme yöntemleri bulunmaktadır. Mont kumaşlarına ve pardesü yapılarına göre geliştirilmiş olan makinelerimizle kışın yenilenmiş ve tertemiz bir görünüme sahip olan montlarınızı size teslim ederiz.

Günlük kullanımlar için ya da özel günler için giyineceğiniz mont ve pardesülerinizin temizliği için firmamızla iletişime geçerek sizde nitelikli temizliğin ayrıcalıklarından yararlanabilir, kışa tertemiz bir giriş yapabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Ve Kapsamlı Temizleme Hizmetlerimiz

Ev tekstili ve giyim sektöründe kullanılan birçok ürünün temizliğini yapmakta olan Kadıköy kuru temizleme firmamız, terzi, kumaş boyama ve ütüleme hizmetleriyle müşterilerimizin memnun kalacağı kapsamlı bir temizlik hizmeti vermektedir. Günlük ve özel kıyafetlerinizin, ev ve iş yeri tekstil ürünlerinizin modellerine, kumaş yapılarına ve renklerine göre yaptığımız nitelikli temizleme hizmetimizden siz de memnun kalacaksınız.

Adresinizden aldığımız ve adresinize teslim ettiğimiz ürünlerinizi, güvenilir bir şekilde temizler ve kaliteli bir şekilde de teslim ederiz. Hizmette ve temizlikte sınır tanımayan firmamız, servis ücreti almadan, istediğiniz adrese gelir, ürünlerinizi sizden emanet olarak alır ve temizleme işlemine başlar. Kadıköy temizleme işlemleri için siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com