İstinye Park Kuru Temizleme

İstinye Park Kuru Temizleme

İstinye Park içerisinde kuru temizleme hizmeti Dry Corner Organik Kuru Temizleme tarafından verilmektedir. İstinye Park Sarıyer’de bulunmaktadır. Ulaşımı kolay ağaçlandırılmış açık alanlar ve keyifli zaman geçirilecek birçok alana sahip alışveriş ve yaşam merkezinde bebek bakım odaları, misafirlerin konfor ve emniyeti düşünülmektedir. Yenilikçi anlayış hizmet ve çevre kalitesinin yanı sıra sağlıklı bir tercih olan Organik Kuru temizleme ile bizde Dry Corner olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Organik Kuru temizleme Hizmetleri

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. İstinye Park organik kuru temizleme şubemizde 4 kişilik ekibimiz organik kuru temizleme hizmeti ile birlikte ütüleme, halı temizleme, stor perde temizleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Dry Corner Ulaşım

İstinye Park bir çok noktadan kolay ulaşıma sahip olup, metro, otobüs ve minibüs hatlarına hakim bir noktadır.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız.

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

 

Anahtar Kelimeler: İstinye Park Kuru Temizleme, Sarıyer Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com