Mall Of İstanbul AVM ikitelli Kuru Temizleme

 

Mall Of İstanbul AVM Kuru Temizleme

 

Dünyanın en iyi AVM’si ödülüne sahip Mall Of İstanbul’da da Drycorner Organik Kuru Temizleme hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Alışveriş merkezi olan mall of İstanbul (MOİ) Başakşehir’de Atatürk havalimanı yolu üzerinde bulunmakta. 2014 den beri hayatına devam eden AVM 350 mağaza ile hizmet vermektedir.

Sadece alışverişle kısıtlı kalmayan AVM de kültür-sanat ve eğlence de yer almaktadır. Ayrıca Konserlerin seyirciyle buluştuğu MOİ Sahne, Yine Avrupa standartlarına göre oldukça büyük kapalı eğlence parkı ve en büyük sinema kompleksine sahip.

Birçok alanda Ödüller alan MOİ projesinde bizde DryCorner Organik Kuru Temizleme olarak müşterilerimizin Huzur ve güveni için bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

 

 

Organik Kuru Temizleme Hizmetleri

 

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. Mall Of İstanbul AVM Kuru Temizleme şubemizde organik kuru temizleme hizmeti, gelinlik kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama, storperde yıkama, başta olmak üzere bir çok Kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Dry Corner Ulaşım

 

E-5'ten giderken

E-5'ten Giderken Haliç Köprüsü'nü geçiniz. TEM İstanbul-Edirne bağlantı otoyolu yönüne devam ediniz. Mahmutbey gişelerine gelmeden son çıkıştan çıkınız (Olimpiyat Stadı). İlk sağdan döndüğünüzde Mall of İstanbul kapalı otoparkına giriş yapabilirsiniz.

 

Tem'den giderken

TEM İstanbul-Edirne otoyoluna giriniz. Mahmutbey gişelerine gelmeden son çıkıştan çıkınız (Olimpiyat Stadı). İlk sağdan döndüğünüzde Mall of İstanbul kapalı otoparkına giriş yapabilirsiniz.

 

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

 

İstanbul'un Anadolu yakasının en uzak noktasından Mall of İstanbul'a ulaşım 35 dk. İstanbul boğazının 3. köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü geçerek 0-6 Avrupa istikametinden devam edip Odayeri Kavşağı'ndan sapınız. Halkalı Başakşehir çıkışı (sağa doğru) istikametinden devam ediniz. Mall Of İstanbul kapalı otoparkına giriş yapabilirsiniz.

 

Sizen en yakın kuru temizleme ye ulaşmak için birçok yerden ücretsiz müşteri servisi bulunmaktadır.

 

 

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız. 

 

 

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

 

Anahtar Kelimeler: Başakşehir kuru temizleme, İkitelli Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme.

 

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com