Bir Kapı Kadar Yakın Kuru Temizleme (Kapıya Teslim)

 

En Yakın Kuru Temizleme

 

Doğa dostu ve çevreci bir kuru temizleme hizmeti sağlayan http://drycorner.com müşteri memnuniyetini esas alarak en yakın kuru temizleme hizmetini sunmaktadır. Doğal bir temizleme hizmeti sunmasının yanında son teknolojiyi en iyi biçimde sistemlerine uyguluyor olması, rakip birçok kuru temizleme firmasından bir adım daha önde olmasını sağlamaktadır.

Hali hazırda birçok kuru temizleme hizmeti veren firma olmakta bu firmalar en iyi hizmeti verebilmek adına hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Bazı dönemlerde yapılan indirimler ve kampanyalar müşteri memnuniyetini temelli kılma ve sağlam temelli bir hizmet açısından son derece önemli olmaktadır.

 

En Yakın Kuru Temizleme Hizmeti

 

Su ve sabunla yıkanması uygun görülmeyen kıyafetler için en büyük görev en yakın kuru temizleme hizmeti veren firmalara düşmektedir. Abiye, pardesü, ceket, kıravat gibi kıyafetler elde ve makinede yıkanması oldukça güç olan kıyafetler arasındadır.

Kuru temizleme alanında oldukça başarılı hizmetler veren ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışan http://drycorner.com kuru temizleme hizmetinin yanında birçok hizmeti daha sunmaktadır. En yakın kuru temizleme olarak birçok bölgede hizmet veren firma kıyafetlerinizi evinizden alarak işlem sonrası tekrar evinize kadar bırakmaktadır.

Kıyafetlerin profesyonel ekip tarafından en iyi bir şekilde temizlenmesinin yanında terzi ve tadilat işlemleri yine firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Ev tekstili ürünler itinalı bir şekilde temizlenmekte, ilk günkü gibi bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Halılar ve perdeler en çok kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Halıların üzerine oluşan kirler ve kötü kokular büyük bir titizlikle temizlenmektedir. Yine aynı şekilde temizliği büyük bir dikkat gerektiren perdelerde hiçbir zarar görmeden eski canlılığına tekrar kavuşturulmaktadır.

Kuru temizleme hizmetinde ilk aşama temizlenecek olan kıyafetin hangi tür bir kıyafet olduğunun belirlenmesidir. Bu ayrıştırma işleminin ardından kıyafet üzerinde yer alan aksesuarlar çıkarılır. Kıyafetin zarar görmemesi için bu oldukça önemli bir işlemdir.

Kuru temizleme işleminin yapıldığı yerde kullanılan makineler oldukça büyük olup, kıyafetlerin yakınma aşamasında zarar görmemesi için son teknolojik imkanlar dahiline üretilmektedirler. Kıyafetler en yakın kuru temizleme hizmeti ile bu büyük makinelerde itina ile yıkanarak yine aynı şekilde kurutulma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kurutulma işleminin ardından çıkarılan aksesuarlar tekrar yerine dikilerek itinalı bir ütüleme sonrası müşterilere teslim edilmektedir. Kıyafetlerin teslimat aşamasında zarar görmemesi için özel ambalajlarla teslimat işlemi yapılmaktadır.

En yakın kuru temizleme hizmeti veren http://drycorner.com hizmeti ayağınıza kadar getirerek akıllarda en ufak soru işaretine mahal vermeyecek şekilde bir titizlikle hizmet vermektedir. Kuru temizleme ile temizlenen kıyafetlerin ömürleri de uzamaktadır. Eşyalarda yıpranmanın az olması onları uzun süre kullanmaya imkan sağlamaktadır.

Dry Corner, her daim müşteri odaklı hizmet veren firma olmasından ötürü evden almış olduğu kıyafetleri ücretsiz bir şekilde yine teslimatını gerçekleştirmektedir. Firma ve verilen hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler iletişim numaraları aracılığı ile daha detaylı bilgiye ulaşabilecekledir.

 

İnternet sitesi aracılığı ile de verilen hizmetler ve hizmet ücretleri ile ilgili detaylar görülebilmektedir. http://drycorner.com en çok tercih edilen en yakın kuru temizleme hizmeti sunan ve doğal temizliğin öncüsü olan kuru temizleme firmalarından biridir.

 

Kuru Temizlemenin Avantajları 

 

Kıyafetlerdeki bazı lekeler su ve sabun kullanımı ile çıkmamakta çok fazla uğraşma sonunda ise kıyafetlerde tahriş olma ve solmalara neden olabilmektedir. Kuru temizlemenin en büyük avantajlarından biri çıkması zor olan lekelerin hiçbir zarar görmeden temizlenmesidir.

En yakın kuru temizleme hizmeti veren firmaların bu anlamda katkıları oldukça büyüktür.

·         Kuru temizleme ile kıyafetlerde çekme gibi bir durum söz konusu olmamakla birlikte kıyafetler ilk günkü gibi canlılığını korur.

·         Yün, ipek, polyester gibi elyaflar kolay bir şekilde yıkanır, birçok temizleme yöntemine göre kuru temizleme oldukça kolaylık sağlar.

·         Makinede ve elde yıkandığında zarar görebilecek özellikle astarlı giysiler kuru temizleme yardımıyla güvenli bir şekilde temizlenebilmektedir.

·         En yakın kuru temizleme olan http://drycorner.com hassas kıyafetlerdeki lekeleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkararak özel günlerde zor durumda kalmanın önüne geçer.

·         Kuru temizleme işlemi yapan firmalar kuru temizleme hizmetinin yanı sıra çamaşır yıkama, kurutma gibi birçok işlemleri yapabilme özelliğine sahiptir.

·         Kuru temizleme işlemini gerçekleştiren özel ekip kuru temizlemenin ardından kıyafetleri ütüleyerek en güzel şekilde görünmeyi sağlar.

 

·         İyi ve kaliteli bir hizmet almak isteyenler bu konuda detaylı bir araştırma sonucunda firma tercihinde bulunmalıdırlar. http://drycorner.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak verdiği hizmetleri bu doğrultuda devam ettiren en yakın kuru temizleme firmalarından biridir.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com