Avrupa Yakasında yaşayanlar, size yakın bir DryConer var

Kuru temizleme aranılan hijyeni ve temizliği sunarken aynı zamanda zamandan da tasarrufu vadediyor.

Günümüzdeki hayat telaşı çoğu işi alelacele yapmamıza neden oluyor. Yeri geliyor bu işleri değil yapmak düşünmek için bile zamanımız olmuyor. Bu nedenle de günümüzde farklı sektörler ve meslek dalları bu alanlarda yardımcı olabilmek için geliştirilmiştir. Kuru temizleme de bu iş kollarından birisi olarak biliniyor.

Yapılan işlemler zamandan tasarruf edilmesinin yanı sıra evde temizliği zor veya hassas ürünlerin temizlenmesinde de yardımcı bir iş dalıdır. Bu sayede kıyafetten ev eşyasına uzanan geniş yelpazede hizmetler kullanıcısı ile bir araya getiriliyor. Dry Corner da İstanbul’un Avrupa Yakası’na bu hizmeti getirerek kullanıcılara yardımcı oluyor.

Kuru Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Kuru temizleme sayesinde gündelik hayatta giyilen kıyafetler başta olmak üzere farklı ürünler kolaylıkla temizleniyor. Özellikle makinaya sığamayacak kadar büyük veya evde temizliği zor olan eşya ve ürünler de bu sektör sayesinde ilk günkü görünümüne ulaşıyor.

Peki kuru temizleme nasıl yapılır veya her malzeme için aynı yöntem ve ürün mü kullanılıyor? Gerçekleştirilen işlemler genel anlamda tekstil ürünleri üzerinde oluşan lekelerin giderilmesi için tercih ediliyor. Özellikle üretilen ürünlerin daha uzun süre kullanılmasını sağlamak amacıyla da kuru temizleme yöntemleri daha sık tercih ediliyor.

Bu alanı özel kılan ise kullanılan ürünler ve yöntemler oluyor. Su içermeyen formüle sahip olan özel malzemesi ile ürünler özel üretilen makinalar sayesinde yıkanıyor. Su kullanılmayan temizleme yöntemi sayesinde ürünler yıpranmadan eski haline getiriliyor.

Kullanılan kuru malzemeler ise bu sektöre ismini veren bir unsur oluyor. Kuru temizleme makinası da ıslak işlem uygulaması yapmayan bir niteliğe sahip. Dolayısıyla temizlenmesi için teslim edilen ürünler kuru temizlik yöntemleri ile yıkanıyor, durulanıyor ve kurulanıyor. Son olarak ütü işleminin yapılması da kullanıcıya kusursuz bir ürünün teslim edilmesini sağlıyor.

Kullanılan ürünlerin kalitesi ve barındırdığı nitelikler de her türlü lekeye karşı etkili olacak biçimde üretiliyor. Dolayısıyla uygun makine, yöntem ve malzemelerin kullanımı ile farklı kumaşlar üzerinde oluşan farklı leke ve kirler kolaylıkla arındırılıyor. Geriye ise bu temizliğin keyfini sürmek kalıyor.

Dry Corner kullandığı uygun teknikler ve ürünler ile sektörde hatırı sayılır bir yere ulaşmayı başarmıştır. İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veren bu firma, teslim aldığı ürünlerin dokusuna ve ihtiyacına göre yıkama şeklini belirleyerek gereken işlemi uygulamaktadır. Ayrıca Avrupa Yakası’nda sunduğu hizmetleri kullanıcılar tarafından beğenileri toplamasını sağlamaya devam ediyor.

Kuru temizleme dendiğinde genellikle aklınıza ceketlerin, abiyelerin temizlenmesi geliyor olabilir. Genel yargıyla kıyaslandığında bu düşünce oldukça doğal karşılanabilir. Ancak günümüzde değişen yaşam standartları ve ihtiyaçlar bu sektörün daha geniş alanlara yayılmasına ortam hazırlamıştır.

 

Sektörün kurulduğu ilk zamanlarda genellikle özel gün kıyafetlerinin temizliği üzerine çalışmalar yapılmıştır. Ancak ilerleyen süreçte gündelik kıyafetlerin de temizliği ve ütü işlemlerinin de pratik biçimde yapılması kuru temizleme tercihini kuvvetlendiriyor.

Değişen ihtiyaçlar nedeniyle de değişen ve gelişen bu iş dalı farklı tekstil malzemelerinin temizliğini de üstleniyor. Genellikle çamaşır makinasına sığmayan veya uygun temizleme yöntemi bulunmayan bu ürünler kuru temizlemeler sayesinde ihtiyaç duyulan temizlikle buluşuyor.

Değişen hayat standartlarına göre kendisini geliştirmeyi başaran bu sektör farklı ürünleri ve hizmetleri bünyesinde barındırmayı başarıyor. Dolayısıyla da gelişen modern çağa uyum sağlayan bir hale geliyor. Kuru temizleme olarak çıkılan bu yolda tadilat işlemleri, ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan hijyenin sağlanması gibi hizmetler de sunuluyor. Ayrıca halı ve stor perde temizliğini de bünyesine katarak geniş bir yelpazeye uzanmayı başarıyor.

Sunduğu hizmetler sayesinde zamandan ve enerjiden tasarrufu da sağlamaktadır. Kuru temizleme fiyatı da bütçe dostu olması nedeniyle bu işlemi kolaylıkla ulaşılabilir bir hale getiriyor. Özellikle İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veren Dry Corner Avrupa Yakası’nda sunduğu hizmetleri ile kendisinden bahsettiriyor.

Farklı ürün gruplarında farklı ürün ve araçların kullanılması sayesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Beşiktaş, Sarıyer, Küçükçekmece, Esenyurt, Gaziosmanpaşa gibi farklı ilçelerde de müşterileri ile buluşmaktadır. Ayrıca Ankara il sınırları içinde de farklı ürün grupları üzerinde kuru temizleme hizmetlerini gerçekleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com