Ucuz ve Kaliteli Kuru Temizleme Hizmeti Aynı Anda Alınır Mı?

Kuru temizleme alanında hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli bir hizmet arayan kişilerin öncelikli olarak Drycorner firmasına göz atması gerekiyor. Her iki alanda da müşterileri memnun edecek bir hizmet ağının kurulması için büyük bir çaba sarf edilmiştir. Kıyafetlerin sorunsuz şekilde lekelerden arındırılması ve temiz bir hale getirilmesi için oldukça profesyonel bir sistem oluşturulmuştur.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite!

Ucuz kuru temizleme İstanbul kategorisinde yer alan firmalar arasında Drycorner sunmuş olduğu yetkin hizmet ile göz dolduruyor. Bu süreç içerisinde özellikle hassas kıyafetler gibi emanet etmekte zorlanacağınız ürünlerde bile anlık olarak hizmet alabilirsiniz. Kıyafetlere asla bir zarar verilmeden muhafaza edilmesi mümkündür! Uygun fiyat kategorisi içerisinde yer almasına rağmen bu alanda hizmet veren birçok firmadan çok daha yetkin makineleri ve çalışan kadrosu ile sektörün lideri olma konumundadır.

Kuru temizleme alanında özellikle lekeler ile mücadele ederken kişilerin bütçesinin olumsuz etkilenmemesi için çaba sarf edilir. Siz de uygun fiyat ve yüksek kalite seçeneklerinden bu şekilde en donanımlı ve kaliteli biçimde beklentilerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti oldukça net şekilde önemsendiği için kıyafetlere tek bir zarar dahi verilmeden temizlik aşaması gerçekleştirilir!

Doğaya Duyarlı Kuru Temizleme Nedir?

Ucuz kuru temizleme İstanbul kategorisinde hizmet veren firmaların birçoğu doğa dostu ürünler kullanmıyor. Kimyasallara yönelen markalar bu noktada kimyasalların daha uygun fiyatlı olduğunu da net şekilde dile getirmektedir. Drycorner sizin için oldukça donanımlı bir sistem oluşturmuş ve bu sistem kapsamında kesinlikle doğaya zarar verebilecek kimyasallara da yer vermemiştir.

Organik Kuru Temizleme Farkı!

Organik kuru temizleme adı altında bulunan bu hizmet türü lekelerin ve kirlerin anında çıkarılmasını Green Earth kategorisinde yer alan hizmeti ile mümkün kılmaktadır. Siz de doğaya duyarlı bir biçimde kıyafetleriniz ile alakalı sorunlarınıza anlık olarak yanıt bulma fırsatını elde edebilirsiniz. Sadece kullanılan materyaller alanında değil hizmetten çıkan atıkların geri dönüştürülmesi konusunda da büyük bir çaba sarf edilmektedir. Atıkların doğaya salınmasından ziyade geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesi takdir toplayan detaylar arasında bulunuyor.

Lekeleri Anında Çıkaran Sistem!

Ucuz kuru temizleme İstanbul firması arayışında olan kişilerin özellikle leke çıkarma alanında tercih edebileceği en verimli sistem Drycorner tarafından oluşturulmuştur. Müşteri memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkarılması için oldukça uygun fiyatlar üzerinden hizmet verilirken lekelerin anında çıkarılması için de büyük bir çaba sarf edilmektedir.

İstanbul kuru temizleme hizmetlerine göz atıldığı zaman lekelerin çıkarılması ve kıyafetlerin kalitesinin muhafaza edilmesi alanında Drycorner adeta bir marka! Bu alanda anında temizlik sağlayan ve kesinlikle organik ürünler üzerinden gerekli olan işlemleri gerçekleştiren firmanın birçok alanda ödüle layık görüldüğü de eklenmelidir.

Kuru Temizlemenin Temel Aşamaları Nelerdir?

Organik kuru temizleme ve klasik kuru temizleme arasındaki fark kullanılan ürünlerin değiştirilmiş olmasıdır. Bu noktada kuru temizleme ile alakalı bir aksaklık yaşanmaması için büyük bir çaba sarf edilmektedir. Sistemin anlık şekilde işlediği ve %100 oranında verimli sonuç alındığı da eklenmesi gereken detaylar arasında bulunur. 

·      Öncelikli olarak firmaya teslim edilen ürünün kumaş türü incelenir. Firmada uygulanan tüm işlemler kumaş türünü temel alarak icra edilir.

·      Kumaş türü üzerinden alınan lekelerin sebebi iliniyorsa not edilir. Bazı özel lekelere karşı oluşturulan formüller bulunuyor. Bu formüller sayesinde anlık temizlik gerçekleştirilecektir.

·      Kuru temizleme işlemleri sırasında organik solüsyonlar kullanılır.

·      Kıyafet leke çıkarma işlemi uygulandıktan sonra tambura yerleştirilir.

·      Tamburun yaklaşık olarak 1/3ü solüsyon ile doldurulur.

·      Gerekli olan hassas yıkama işlemi profesyonel makineler tarafından tamamlanır.

Kuru temizleme işlemlerinden faydalanırken bu aşamaların profesyonel makineler tarafından uygulandığı da belirtilmelidir. Makinelerin bakımı ve aylık kontrolleri de eksiksiz şekilde yapılır. Bakım işlemleri kişilerin tek bir tık ile hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabileceği bir alt yapı oluşturmuştur.

Havalandırma Aşaması ile Temiz Bir Doku Kazandırılıyor!

İstanbul kuru temizleme süreci içerisinde kıyafetlerin temiz bir doku elde etmeleri için havalandırma aşamasına da büyük önem verilmektedir. Bu hem deterjanların kokusunun ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır hem de kıyafetlerin üzerine önceden sinmiş olan kanıksanmış kokular varsa bunlar ile baş edilmesini mümkün kılar.

Havalandırma aşaması taze bir nefes gibi kıyafetlerinizi yenileyecek olan en temel faktörlerden olacaktır! Havalandırma süreci içerisinde kıyafetlerin gözeneklerinin açılması ve gizli kalmış tozlardan kurtulmak için de bir fırsat elde etmiş olursunuz.

Profesyonel Ütü Hizmeti Veriliyor Mu?

Organik kuru temizleme aşamasının sonrasında kıyafet teslim edilmeden kullanıma hazır hale getirilir. Ütü hizmeti de en çok dikkat çeken ve memnuniyet veren seçenekler arasında bulunuyor. Profesyonel olarak ütülenen ve kullanıma hazır hale gelen kıyafetler göz alıcı bir duruş sergileyecektir! Kıyafetlerinizin temizlenmeye ihtiyacı yoksa direkt olarak ütü hizmetinden faydalanma hakkınız da bulunuyor. Firmaya uğrayarak ütülenmesini istediğiniz ürünleri bırakabilir ve belirtilen zaman aralığında teslim alabilirsiniz. Bu noktada da oldukça makul bir ücret talep edilecektir.

Ödüllü Kuru Temizleme!

Kuru temizleme alanında hiçbir firmaya kıyafetlerinizi teslim edecek kadar güvenmiyorsanız Drycorner sizin için en uygun olan seçeneklerden biri olacaktır. Ödüllü kuru temizleme sistemine göz atıldığı zaman sadece ülkemizde değil dünyada da ses getiren bir konuma sahip olduğunu görebilirsiniz.

·      Müşteri Memnuniyeti Düzeyi En Yüksek Firma

Aldığı ödüller ile hizmet kalitesinin ne derece yüksek olduğu bir kere daha tespit ediliyor. Sadece ödüllerden değil müşterilerin yapmış oldukları yorumlardan da bu konu ile alakalı net şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşterilerin yaptıkları yorumlar genel itibari ile hızlı teslimat ve lekelerin sorunsuz şekilde ortadan kaldırılmasını temel almaktadır. Siz de hizmet aldıktan sonra olumlu olumsuz yorumlarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşmayı ihmal etmemelisiniz. Bu şekilde onlara da yol gösterebilirsiniz!

Hangi İllerden Erişim Sağlanabilir?

Kuru temizleme alanında sadece İstanbul’da değil aynı zamanda Ankara ve Adana’da da birer şubesi olduğu belirtilmelidir. Her şubede aynı kalitenin yakalanması temel kuraldır. Bu nedenle hangi Drycorner mağazasını gördüyseniz orda direkt olarak yüksek kalite ve hizmet hızından istifade edeceğinizin altı çizilmelidir.

2009 senesinden bu yana hizmet vermekte olan ve son dönemlerin en çok tercih edilen markalarının başında gelen Drycorner sizin için verimliliğin temel adreslerinden biri olacaktır! Kuru temizleme alanında bu denli kullanıcı dostu bir tasarımı ve profesyonel hizmeti elde edeceğiniz başka bir firma alternatifinin olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır! Elit seviyede hizmet alırken makul ücretler ödemek isteyen ve kıyafetlerinin de sorunsuz şekilde muhafaza edilmesini talep eden kişiler için doğru seçim!

Müşteri Hizmetleri Servisi ile iletişime Geçin!

İstanbul kuru temizleme alanında aklınıza takılan sorular bulunuyorsa direkt olarak müşteri hizmetleri servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerin anlık olarak erişim sağlayabilecekleri bir alt yapı oluşturulmuştur. 444 6 566 telefon numarası üzerinden anlık olarak sorularınızı, yorumlarınızı ve endişelerinizi dile getirebilirsiniz. Anında yanıt alacaksınız. Sürecin sizin için olabildiğince aktif şekilde ilerletilmesi adına donanımlı bir alt yapı oluşturulmuştur. Müşteri memnuniyetini pekiştiren bir diğer nokta da anlık olarak iletişim kurulmasının mümkün olmasıdır.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com