Organik Kuru Temizleme Nedir? Nasıl Yapılır? Neler Kullanılır?

Kuru temizleme modern yaşantının vazgeçilmez aşamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle temizleme aşamasına yoğun bir zaman ayıramayan kişiler için hayatı kolaylaştıran en özel hizmetlerden biri tam da bu nedenle Drycorner firmasını tercih ederek hem hayatınızı kolaylaştırabilir hem de kıyafetlerinizin mis gibi bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamada yapılması gereken tek şey hızlı ve güvenli şekilde firma ile iletişim kurmak ve kıyafetinizde leke bulunuyorsa bu durumu da özel olarak belirtmek!


Kuru Temizleme Aşaması Nasıl İşliyor?

Organik kuru temizleme nedir konu başlığı altında öncelikli olarak kuru temizlemenin temel aşamaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

  • Kuru temizleme işlemleri sırasında kişilerin teslim ettikleri kıyafetin türü belirlenir.
  • Türe göre işlem uygulandığı bilinmelidir. Bu nedenle temizleme sürecinde kıyafetin hasar alması direkt olarak engellenmektedir.
  • Organik kuru temizleme aşamasında kullanılan deterjanlar olabildiğince doğal içerikli olarak belirlenmiştir. Bu doğal içerik sayesinde kıyafetlerde kimyevi madde birikmesi de meydana gelmeyecektir.
  • Kurutma makinesi ve profesyonel çamaşır makinesinin birleşiminden olan cihazların tambur kısmına kıyafet yerleştirilir.
  • Bu yerleştirme aşamasının sonrasında hazne üçte biri kadar solüsyon ile doldurulur ve temizleme aşamasına başlanır.

Bu detayları göz önünde bulundurarak süreç devam ettirilir ve kıyafetleriniz güvenilir ve oldukça donanımlı bir şekilde size teslim edilir.


Kıyafetlerin Dokusu Asla Zarar Görmeyecek!

Organik kuru temizleme süreci içerisinde kişilerin teslim ettikleri ürünlerin kesinlikle kimyasallar sebebi ile zarar görmeyeceği de belirtilmelidir. Siz de kıyafetlerinizi anlık şekilde temizletmek isterken zarar gelme olasılığını da tam manası ile ortadan kaldırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hem kullanılan maddeler hem de tabi tutulacak işlem süreci kıyafetleri kesinlikle olumsuz etkilemeyecek bunun tam tersi kıyafetin kalitesini direkt olarak artıracaktır.


Sunulan Ütü Hizmeti Göz Kamaştırıyor!

Organik kuru temizleme nedir aşamasının sonrasında bir de teslimat aşamasına göz atılması gerekiyor. Sunulan ütü hizmeti sayesinde sorunsuz bir şekilde kıyafetiniz giyime hazır hale getirilmektedir. Hangi ürünü firmaya verirseniz verin muntazam şekilde ütülenmiş biçimde size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz! Bu aşamada ütüleme işleminin de kumaşın tipine özel olarak seçildiği görülmektedir.

İlla kuru temizleme aşamasının sonrasında ütü hizmetinden yararlanma gibi bir sorumluluğunuz da bulunmuyor. Bunun tam tersi muntazam bir ütüye ihtiyacınız olan durumlarda Drycorner’a kıyafetinizi teslim ederek uygun fiyatlı ütüleme hizmetinden de faydalanabilirsiniz!

 

Hızlı Ve Güvenli!

Kuru temizleme aşamasında özellikle hızlı bir şekilde hareket edilmesi için sistem özel olarak tasarlanmıştır. Acil olarak belirttiğiniz teslimatların aynı gün içerisinde elinize ulaştırılması bile mümkün kılınmıştır. Siz de kısa süre içerisinde kıyafetlerinizin lekelerden arındırılması için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu süreç içerisinde kıyafetinizin güvenliğinin ve muhafazasının Drycorner güvencesinde olduğunun da altı çizilmelidir.


Kıyafetler Doku Tazeliyor ve Sinmiş Kokulardan Kurtuluyor!

Organik kuru temizleme nedir başlığının son aşamalarından bir diğeri de havalandırmadır. Havalandırma ile kurutma aşamasının karıştırılmaması gerekiyor. Bu noktada özellikle kıyafetlere sinmiş olan sabit kokuların giderilmesi için özel bir süreç uygulanır. Aynı zamanda kıyafetlerin her bir gözeneğinin tam manası ile temiz bir hale getirilmesi için de fırsat elde edilmektedir. Kıyafetlerin dokularında deformasyon meydana gelmeden adeta yeni satın alınmış gibi muntazam hale gelmesi bu küçük püf noktaları ile sağlanıyor!


Hangi Maddeler Kullanılıyor?

İstanbul kuru temizleme kategorisinde organik alt başlığına tabi olan bu firmanın hizmet kalitesi oldukça yüksektir. Hatta müşteri memnuniyeti en yüksek firma ödülü aldığının da ayrıca belirtilmesi gerekiyor.

 Organik kuru temizleme firmasının lider olduğu bu sektörde kıyafetlerin zarar görmesine neden olan birçok firma olduğu da unutulmamalı! Bu nedenle kıymetli kıyafetleri büyük bir gönül rahatlığı ile Drycorner firmasına ulaştırmayı ihmal etmemelisiniz! Peki organik olarak hizmet veren Drycorner firmasında temizlik aşamasında nasıl bir karışım kullanılıyor;

  • Firmanın temizlik aşamasında kullandığı materyal ana maddesi kum olan silikon bir yapıdır.

Bu karışımın kuru temizlemede çığır açan bir başarıya sahip olduğunun da unutulmaması gerekiyor. Kendi sektöründe oldukça ön planda olan ve takdir toplayan Drycorner sizin için bu organik materyaller ile kıyafetlerinizi adeta yeni satın almışsınız izlenimi bırakacak!


Kuru Temizleme Kaç Günde Tamamlanır?

Kuru temizleme aşamasında ekspres hizmet gibi farklı seçenekler de sunuluyor. Bu süreç içerisinde sorun yaşamamak için aceleniz olduğu durumlarda firmaya ayrıca bilgi vermeyi de ihmal etmemelisiniz. Bu alanda bilgi verilmediği takdirde en geç 2 gün içerisinde ürün teslim edilir. Hizmetin hiçbir aşamasında kural dışı hareket edilmez ve ürünün muhakkak gerekli olan kaliteye sahip olması için büyük bir çaba sarf edilir! Teslim süresine dahil olarak havalandırma ve ütüleme işlemlerine de tabi tutulmuş olan kıyafetler tam manası ile kullanıma hazır bir hal alacaktır!


İş Birliği İçerisinde Olunan Firmalar Hangileridir?

İstanbul kuru temizleme süreci içerisinde kişilerin ayrıca şu markalar ile iş birliği kurulduğunun da farkında olması gerekiyor;

  • Xeros
  • General Electric
  • Procter Gamble

Bu noktada dahi direkt olarak firmanın global manada da ne derece iddialı olduğunu görebilirsiniz. Firmanın partnerleri dahi kalite çizgisinin altında kalmıyor. Modern zamanın koşuşturmasında kıyafetlerinizi anlık temizletmek istiyorsanız ve oldukça kaliteli bir seçim yapmak isterseniz partnerlerden de anlaşıldığı üzere doğru yerdesiniz!


Ödüllü Hizmet!

Organik kuru temizleme alanında hizmet veren firmalar arasında bir kıyaslama yapıldığı zaman müşteri memnuniyeti konusunda öncü olan firmanın Drycorner olduğu net şekilde ortaya çıkıyor. Siz de ödüllü hizmet kapsamında anlık olarak kıyafetlerinizi teslim edebilir ve en kısa sürede lekelerden tam manası ile arındırılmış bir biçimde ürünü teslim alma imkanını elde edebilirsiniz.

 

Kokulara Son!

Kuru temizleme alanında sadece lekeler ile savaşmak için değil aynı zamanda sıkıntı veren sigara ve ter gibi kokuların tam olarak ortadan kaldırılmasına da odaklanmış olabilirsiniz. Kokular ile mücadele etmek için evde bulunan makineleriniz yeterli değildir.

Hatta evlerde kullanılan kurutma makinelerinin kokuları direkt olarak çamaşırlara hapsettiği de unutulmamalıdır! Kokuların ortadan kaldırılması için geniş kapsamlı bir havalandırma sistemi kurulmuştur. Bu havalandırma sisteminde hem kıyafetlere hapsolmuş olan kokulardan hem de gizli tozlardan anında kurtulabilirsiniz!


Eve Teslim!

Firmaya gelecek kadar vaktiniz yoksa direkt olarak eve teslim olan hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Firma ile iletişim kurarak kıyafetlerin evden alınmasını ve temizlendikten sonra eve teslim edilmesini mümkün kılabilirsiniz. Bu süreç içerisinde kıyafetlerin yapısı, temizliği ya da ulaştırma süresi ile alakalı kesinlikle bir aksaklık meydana gelmeyecektir!

 

Müşteri Hizmetleri Sistemi ile İletişime Geçin!

İstanbul kuru temizleme aşamasında müşterilerin akıllarına takılan herhangi bir konu varsa direkt olarak canlı destek hattına erişim sağlama hakkınız bulunuyor. Bu süreç içerisinde müşteri hizmetleri yetkilileri tüm sorularınıza yanıt bulacak ve firma hakkında yorumlarınızı da not edecektir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerin her biri gibi bu alanda da hız ve kalite temel niteliktir. Bir sorunuz olduğu zaman ya da problem yaşadığınızda iletişim kurmanız gereken telefon numarası 444 6 566 olarak belirlenmiştir.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com