Avrupa Konutları TEM Gaziosmanpaşa Kuru Temizleme

Avrupa Konutları TEM Kuru Temizleme

Avrupa Konutları TEM içerisinde Kuru Temizleme hizmeti Dry Corner Organik Kuru Temizleme tarafından verilmektedir. Avrupa Konutları TEM Gaziosmanpaşa’da bulunmaktadır. Ulaşımın kolay olmasıyla birlikte misafirlerin konfor ve emniyeti düşünülmektedir. Yenilikçi anlayış hizmet ve çevre kalitesininim yanı sıra sağlıklı bir tercih olan Organik Kuru temizleme ile bizde Dry Corner olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Organik Kuru temizleme Hizmetleri

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. Avrupa Konutları TEM organik Kuru temizleme şubemizde 5 kişilik ekibimizle organik kuru temizleme hizmeti ile birlikte Ütüleme, Halı temizleme, Stor perde temizleme ve terzi gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dry Corner Ulaşım

Tem otoyoluna yakın konumdaki losyonumuza Özel aracınızla kolay ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa merkezinde bulunan Avrupa Konutları TEM size En yakın kuru Temizleme Hizmeti için internetten Dry Corner Araması Yapabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız.

 

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

 

Anahtar Kelimeler: Gaziosmanpaşa Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com