Kuru Temizleme Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Giyim ürünlerinin, deformasyona uğramaması, renklerinin solmaması açısından kuru temizleme oldukça önemli bir hizmettir. Özellikle zamanı olmayan kişilerin, giyim ürünlerini temizletmek için kuru temizleme hizmetini tercih etmeleri oldukça doğaldır.

Artık kuru temizleme bir lüks olmaktan çıkarak bir gereklilik olmaya başlamıştır. Kumaşların daha hijyenik olması, renklerinin solmaması, dokularının zarar görmemesi için, kuru temizleme en doğru tercihlerden biridir.

Kuru temizleme yaptırmadan önce, hizmetin alınacağı firmanın çok iyi araştırılması gerekir. Piyasada birçok farklı İstanbul kuru temizleme firması bulunmaktadır. Her firmanın verdiği kuru temizleme hizmeti ise farklıdır.

Gerek fiyatlar olsun gerek kaliteli ve profesyonel hizmet açısından olsun, kuru temizleme firmaları seçilirken, profesyonelliğe, hizmetin kalitesine, uyguladıkları kuru temizleme yöntemlerine bakılmalı ve ona göre seçim yapılmalıdır.

Neden Kuru Temizleme Yapılmalıdır?

Kuru temizleme hizmetinin özelliği, ıslak yıkama yöntemine göre ürünlere zarar vermemesi, dokusunu bozmaması, renklerin canlı kalmasıdır. Bunun yanında, kullanılan temizlik ürünleri sayesinde, insan sağlığına ve doğaya zarar vermez.

Kuru temizleme, zamandan tasarruf yapmak isteyen kişiler için de oldukça tercih edilebilir bir yöntemdir. Üstelik kuru temizleme işleminin ardından yapılan profesyonel ütü hizmeti de ürünleri eskisinden daha canlı ve şık göstermektedir.

Kuru Temizleme Firması Nasıl Seçilmelidir?

Kuru temizleme firması seçilirken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Hizmetlerini ne şekilde verdikleri, hangi temizlik ürünlerini kullandıkları, referansları, sektörde nasıl bir profesyonellik içinde oldukları gibi kriterler önem kazanmaktadır.

Kuru temizleme firmasını seçerken, kullandıkları teknikler de önemlidir. Artık klasik kuru temizleme yerine, organik kuru temizleme hizmeti daha fazla rağbet görmeye başlamıştır.

Kuru temizleme firmaları seçilirken, hangi tip kuru temizleme yaptıkları muhakkak sorulmalıdır. Organik kuru temizleme tercih eden müşteriler hem kendi sağlıklarını hem kıyafetlerin hem de doğanın dengesinin bozulmaması için bir adım atmış olmaktadır.

İstanbul kuru temizleme hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, müşteri memnuniyetinin sağlandığı, kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmeleri en doğrusudur.

 

kuru temizleme

Kuru Temizleme Fiyatları Pahalı mı?

Her firmanın sunduğu kuru temizleme fiyatları farklıdır. Yapılan işin kalitesi, ürünlerin cinsi, lekelerin çıkarılması için uygulanacak işlemler, lekelerin yoğunluk derecesi, kuru temizleme fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yerini almaktadır.

Klasik kuru temizleme ile organik kuru temizleme arasında bazı fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Kuru temizleme firmamızın verdiği hizmetlerin kalitesi ve profesyonelliği de fiyatları etkileyen faktörlerdendir.

Profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamız, kuru temizleme fiyatlarını belirlerken lekelerin ve kumaşın cinsi, yapılacak işlemlerin yoğunluğu, lekelerin yoğunluk derecesini göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kuru temizleme, özenli ve dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Kuru temizleme hizmeti veren firmaların ilk dikkat etmesi gereken nokta, müşteri memnuniyetini kazanmak ve ürünleri ilk günkü gibi olmasını sağlamak için, doğru şekilde kuru temizleme işlemlerini gerçekleştirmesidir.

  • ·      Güler yüzlü hizmet anlayışı
  • ·      Profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeme
  • ·      Uygun fiyat politikası
  • ·      Profesyonel ütü hizmeti
  • ·      İşlemlerin yapılması aşamasında müşteri bilgilendirmesi
  • ·      Müşteri memnuniyetinin sağlanmış olması
  • ·      Ürün teslim günlerine sadık kalınması

Kuru temizleme, hayatın her aşamasında insan hayatında olabilecek bir hizmettir. Gerek zamanın değerli olduğu zamanlarda gerekse ürünlerin yıpranmaması, ömrünün kısalmaması aşamasında tercih edilebilecek bir hizmettir.

Firmamızın verdiği profesyonel ve kaliteli hizmetler sayesinde, müşteri memnuniyetinin kazanılmış olması, referanslarımı oluşturmakta ve ekibimiz ile her türlü yeniliğe açık bir firma olarak, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com