Hasanpaşa En İyi Kuru Temizleme

Kıyafet ve ev tekstili alanında temizlik hizmeti veren Hasanpaşa en iyi kuru temizleme firmamız, ürünlerinizi nitelikli bir şekilde temizleyerek adresinize teslim eder. Kısa zamanda güvenilir ve kaliteli kuru temizleme hizmeti için kaliteli deterjanlar ve dünya markası makinelerle çalışan firmamız, profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Perde Kuru Temizleme Hizmetimiz

Ev tekstilinde perdelerin temizlenmesi, ütülenmesi ve korunması için püf noktalar bulunmaktadır. Bunun için bitkisel deterjanlarla perdelerin renk ve kumaşına göre temizleme işlemi yapılır, ütülenerek kırışıklıklarından arındırılır. Perdelere sinen sigara, yemek ve benzeri kokulardan kaynaklı oluşan sararmaların giderilmesi, ilk günkü gibi yeni görünmesi için özel yöntemler kullanılmaktadır.

Hasanpaşa en iyi kuru temizleme hizmetimizden yararlanmak için perdelerinizi bize gönderebilir, nitelikli ve kaliteli bir temizlik için firmamızın kullandığı deterjanlar ve yöntemlere güvenebilirsiniz. İnce ve esnek yapılı perdelerinizin temiz ve şık bir görünüme kavuşması için çalışmakta olan firmamız sizleri memnun edecek kuru temizleme hizmetini yerine getirecektir.

Battaniye Ve Yorgan Temizleme Hizmetimiz

Elyaf yorganlarınızı ve battaniyelerinizi kuru temizleme sayesinde kısa zamanda tertemiz yapabilirsiniz. Kullandığımız deterjanlar elyaf ve battaniyeler için özel olarak hazırlanmış, kaliteli ve güzel kokulu ürünlerdir. Aynı zamanda kalıcı bir kokuya sahip olan deterjanlarımız, uzun süreli kullanımlar için ideal bir kaliteye sahiptir. Evde bulunan makineler ve deterjanlarla yorgan battaniye ürünlerinin yıkanması hem ürünlerin ömrünü kısaltır hem de içerisinde buluna bakteri ve kirin tamamen yok olmamasına neden olur. Hasanpaşa en iyi kuru temizleme hizmetlerimiz

Hasanpaşa Gelinlik Temizleme

Özel günlerinizin en değerli kıyafetlerini Hasanpaşa kuru temizleme şubemizde temizletebilirsiniz. Hem hesaplı hem de birbirinden farklı temizleme seçenekleriyle, eşyalarınıza zarar gelmeden ve yıpranmadan temizlik işlemini tamamlıyoruz. Kısa zamanda bitkisel ve organik deterjanlarla yaptığımız yıkamalar, buharlama ve makine yöntemiyle gerçekleşmektedir. Evde yıkayamayacağınız gelinlik modellerini, desenlerine ve kumaş yapılarına göre dikkatli bir şekilde temizleyen personellerimiz, müşteri memnuniyetine önem vererek, en iyi temizleme yöntemlerini kullanmaktadır.

Gelinlik temizleme işlemleri için yıkama, kurulama ve ütüleme yapılarak kısa zamanda söz verilen tarihte adresinize teslim edilir.

Takım Elbise Temizleme

Hasanpaşa en iyi kuru temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için takım elbisenizle firmamıza gelmeniz ya da iletişim kurarak takım elbisenizi adresinizden almanızı talep etmeniz yeterli olacaktır. Gömlek, pantolon ve ceket temizliğinin yanı sıra, aynı zamanda kravat ve takım elbise aksesuarı da temizleyen firmamız, size kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Son dönemin en iyi makineleri ve en kaliteli deterjanlarıyla yaptığımız temizleme işlemleri, takım elbisenizin ilk günkü kadar yeni ve temiz bir hale bürünmesini sağlayacaktır. Ceketlerin ve pantolonların renklerine göre nitelikli bir temizleme işlemi yapacak olan firmamız, kuru temizleme alanında bir numaralı bir hizmet vermektedir.

Mont ve Pardesü Temizleme

Sonbahar kış sezonunda kullanılan mont ve pardesü temizliği için ithal deterjan markalarıyla son derece hassas bir kuru temizleme işlemi yapan firmamız, montlarınızı ilk günkü kadar temiz ve yeni evinize teslim edecektir. Kumaş yapısına ve modeline göre farklı bir yıkama yöntemi geliştirmiş olan Hasanpaşa şubemizden kuru temizleme hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Son günlerde kullanılan kabarık mont modellerinden, pardesülere kadar birçok kıyafeti temizlemekte olan firmamız, müşteri memnuniyetine önem verir ve kısa zamanda temizleme işlemini yaparak mont ve pardesülerinizi adresinize teslim eder.

Deri Ceket Ve Mont Temizleme

Kuru temizleme alanında gelişmekte olan firmamız, yılların verdiği tecrübelerin birikimiyle her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemiştir. Özellikle deri alanında kuru temizleme işlemleri için özel deterjan, deri bakım yağları ve deri temizleme bezleri bulundurduğumuz şubemizde, müşterilerimize masraftan kaçmadan kaliteli bir hizmet sunma yolunda ilerlemekteyiz.

Siyah, kahverengi ve diğer renklerde deri ceket, kaban ve mont modellerini hassas yıkamayla temizler, cilalar ve müşterilerimize teslim ederiz. Hasanpaşa en iyi kuru temizleme alanında pişman olmayacağınız kaliteli ve nitelikli deri ceket temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kumaş Boyama Ve Onarım Hizmetimiz

Kuru temizleme firması olarak sadece yıkama, kurulama ve ütüleme yapmaz aynı zamanda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kumaş boyama hizmeti de veririz. Özellikle rengi solmuş ve yıpranmış ürünlerinizi olanak dahilinde kumaş boyalarıyla boyar ve onarırız. Severek kullandığınız ve sadece rengi solmuş ürünlerinizi kuru temizleme firmamıza getirerek kumaş boyama ve onarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz sayesinde kısa zamanda kumaş boyama işlemi yapılır, adresinize teslim edilir. Bu süreçten sonra eşyalarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilir, çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet, Adrese Teslim

Hasanpaşa en iyi kuru temizleme firması olarak kısa zamanda ürünlerinizi evinizden ya da adresinizden alır, kısa zamanda temizleme işlemi yaparak adresinize teslim ederiz. Kaliteli ve nitelikli kuru temizleme alanında bir numara olan firmamız ceket, mont, günlük kıyafet ve abiye kıyafetlerinizi yıkar, kurutur ve ütüledikten sonra söz verilen tarihte adresinize teslim eder.

Siz de kuru temizleme alanında güvenilir ve kaliteli bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızla iletişime geçerek gerekli olan bilgileri edinebilir, bu alanda verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kıyafetlerinizin ve ev tekstili ürünlerinizin kumaş yapısına zarar vermeyen, ömürlerini kısaltmayan hassas yıkama özelliğine sahip makinelerimizin yanı sıra buharlama yöntemiyle temizliğini yaptığımız diğer kumaş modellerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com