İstanbul Kuru Temizleme

 

İstanbul’da bulunan kuru temizleme firmamız, ihtiyacınız olan kıyafet temizliği ve ev tekstili temizliği için uygun fiyatlı kampanyalar uygulamaktadır. İstanbul kuru temizleme firmamıza, istediğiniz her yerden ulaşabilir ve nitelikli bir temizleme işlemi için randevu alabilirsiniz. Profesyonel personelimiz, dünya markası makinelerimiz ve kaliteli bitkisel deterjanlarımızla kıyafetlerinizdeki lekeleri çıkartır, yorgan ve battaniyeleriniz yumuşacık bir şekilde teslim ederiz.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır temizlik sektöründe olan firmamız, kıyafetlerin ve ev tekstili ürünlerin zarar görmeden temizlenmesi için ayrıcalıklı bir temizleme yöntemi uygulamaktadır. Özellikle insan sağlığına zarar gelmeyecek şekilde kullanılan deterjanlar, kıyafetlerin kumaş kalitesine göre seçilen makinelerle kısa ve etkili bir kuru temizleme işlemi yapılmaktadır.

İstanbul kuru temizleme şubemizden randevu alarak ya da irtibat numarasıyla ulaşarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disiplinimizden yararlanabilir, kıyafetlerinizi ve ev tekstili ürünlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Son dönemde yaptığımız kampanyalı temizleme işlemlerimizden de yararlanabileceğiniz gibi indirim fırsatları için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyalı Kuru Temizleme Fırsatlarımız

Müşterilerimizin kalitemizi ve temizlik performansımızı test edebilmesi açısından uygulamaya aldığımız kampanyalı kuru temizleme fırsatlarımız, kıyafet ve ev tekstili ürünlerinizi indirimli bir şekilde temizlemenizi sağlıyor. Özellikle pahalı olduğunu düşündüğünüz kuru temizleme işlemlerinin aslında ne kadar da uygun fiyatlarla, kaliteli ve nitelikli olduğunu görebileceksiniz. İstanbul kuru temizleme firmamızın kampanyalarından yararlanmak için kirli kıyafetleriniz ya da ev tekstili ürünlerinizin olması yeterli olacaktır. Bahariye ya da daha farklı bir şubemize gelerek tüm kirli giysilerden kurtulabilirsiniz. 

Kısa zamanda kaliteli ve nitelikli kuru temizleme fırsatlarımız hem uygun fiyatlı hem de aynı kalitede devam ediyor. Kirli sepetinizi boşaltarak, siz de mağazamızın bu ay ki indirim fırsatlarından yararlanmak için bizimle iletişim kurmayı unutmayın.

Kirli Sepetini Boşaltan Geliyor!

Etek, pantolon, ceket ve abiye ürünlerinizi kaliteli ve bitkisel deterjanlarla temizleyen firmamız, İstanbul’un en ulaşılır şubelerinden biridir. Kısa zamanda ulaşabileceğiniz ve kısa zamanda kıyafetlerinizi temizleyebileceğiniz firmamıza kirli sepetini kapan geliyor!

İstanbul kuru temizleme firmaları arasında terzi, kumaş boyama ve onarma işlemleri yapmakta olan firmamız için iletişim numaramızı arayabilir ve siz de kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmayan güvenilir ve kaliteli temizlik anlayışımızla, eşyalarınızı sanki kendi eşyalarımızmış gibi temizler % 100 müşteri memnuniyetine önem vererek görevimizi yerine getiririz. Üstelik uygun fiyatlı kampanyalarımızla düşük maliyetli ve çok daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Gelinlik Temizleme Hizmetimiz

Düğünden önce yapılması gereken işlemlerden biri olan gelinlik temizliği için İstanbul kuru temizleme Hasanpaşa şubemize güvenebilirsiniz. Hem ulaşımı kolay hem de hızlı işlem yapan firmamız, size söz verdiği tarihte gelinliğinizi teslim eder ve hayal ettiğiniz gibi şık bir düğün geçirmenizi sağlar. 

Kısa zamanda adresinizden alacağımız gelinliğinizi kumaş yapısı, modeli ve desenlerine göre nitelikli bir şekilde temizler ve ütüleriz. Üstelik kampanyalarımızdan da yararlanabileceğiniz gelinlik temizleme hizmetimizde, duvak, gelinlik aksesuarlarının hepsinin temizliğini yapar, beyaz ve şık bir gelinlik tesliminde bulunuruz. Kumaşına ve yapısına zarar vermeden yaptığımız gelinlik temizleme işlemi için kullandığımız bitkisel formüllü deterjanlar, gelinliğin üzerinde bulunan sandık ve yemek lekelerinin çıkmasına yardımcı olur, gelinliğin zarar görmeden temizlenmesi sağlanır.

Damatlık Temizleme Hizmetimiz

Özel günlerinizin vazgeçilmez kıyafetlerden biri olan takım elbiselerin temizlenmesinin yanı sıra aynı zamanda damatlık temizliği yapan firmamız, ceket, gömlek ve pantolonlarınızı kuru temizleme işlemi yaparak kısa zamanda temizlenmesini sağlar. Takım elbiselerin model, kumaş ve dikiş yapısına göre hassas bir şekilde yıkması gerekmektedir. Bunun için tecrübeli ekip arkadaşlarımız damatlık ve takım elbiseleri özenle temizler ve kısa zamanda sahibine teslim eder.

İstanbul kuru temizleme hizmetleri arasında kampanyalı damatlık, gelinlik ve diğer kuru temizleme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için mağazalarımız fırsatlarla ve sürprizlerle doludur. Aylık ve yıllık kampanyalı kuru temizleme fırsatlarımızı kaçırmamak için bizimle iletişim kurmaya devam edin! 

Kampanyalı Ev Tekstili Kuru Temizleme Hizmetimiz

Kampanyalı kuru temizleme hizmetlerimizin arasında bulunan ev tekstili temizleme fırsatlarımız, battaniye, perde ve yorgan gibi ürünleriniz için geçerlidir. Evde bulunan çamaşır makineleriyle yıkanması güç olan ev tekstili ürünleri, kısa zamanda bitkisel deterjanlarla temizlenerek lekelerinden ve kötü kokularından arındırılmaktadır. Uzun süre mis gibi kokacak, yumuşak ve sağlam yorganlarınız kış boyunca evinizin de mis gibi kokmasını sağlayacaktır. Kadıköy ve diğer şubelerimizde giderek bilgilendirici temizlik borşürlerimize ulaşabilirsiniz. 

Kullandığımız makineler ve deterjanlarla siz de sigara, yemek ve diğer kötü kokuları çekmiş ev tekstili ürünlerinizi mağazamıza getirebilir ve kampanyalı yıkama fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Perde, yorgan, battaniye ve nevresim takımlarınızın yıkanması için İstanbul şubemiz her zaman bir telefon uzağınızda olmaya devam ediyor.

Ücretsiz Servis Hizmetimiz

İstanbul kuru temizleme firmamız, kirli çamaşırlarınızı ve ev tekstili ürünlerinizi adresinizden alır, kısa zamanda yıkama işlemine alarak sizlere söz verdiği tarihte teslim eder. Ücretsiz servis imkanımızdan yararlanmak için firmamızın numarasını arayarak, randevu alabilir ve personelimizin gün içinde sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Rıhtım ve Kentplus semtleri de dahil olmak üzere İstanbul'un hemen her yerine 7 gün boyunca hizmet vermekteyiz!

Kampanyalı ve kaliteli kuru temizleme için İstanbul’da bulunan mağazalarımızda % 100 müşteri memnuniyeti sağlanacak şekilde çalışılır, müşterilerimizin arz ve talepleri doğrultusunda hareket edilerek yıkama işlemi tamamlanır. Kuru temizleme, terzi, ütü ve kumaş boyama hizmetlerimiz için siz de firmamızın kampanyalarını takip ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli, nitelikli ve hızlı kuru temizleme hizmeti için firmamız her zaman hizmetinizde olacaktır.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com