Kentplus En İyi Kuru Temizleme

Günlük hayatın koşuşturması içinde kıyafetlerin temizlenmesi ve ütülenmesi epeyi zaman alabiliyor. Özellikle kıyafetleriniz, takım elbise, gelinlik ya da abiye gibi modeller ise evde kullandığınız çamaşır makineleri zarar verebiliyor. Bunun için dünyanın en iyi makinelerini kuru temizleme mağazamızda bulundurup, her tür kıyafet ve kumaşa göre ayrıcalıklı temizleme işlemi yaparız. Kentplus en iyi kuru temizleme firmaları arasından ideal bir temizleme işlemi için uzman kadrosuyla hizmetinizde.

% 100 Leke Çıkartan Kuru Temizleme

Kıyafetlerinizin renkleri ve kumaş yapıları nedeniyle temizliklerine özen göstermek gerekebilmektedir. Saten, kadife ve diğer kumaş türleri için kullanılan leke çıkarma yöntemleri bazı durumlarda kıyafetinize zarar verebilir ve kullanılmaz bir hale getirebilir. Bunun için geliştirdiğimiz ve mağazamızda bulundurduğumuz çok programlı çamaşır makineleri nitelikli bir temizlik yapar, lekelerin çıkartılmasını sağlar. Aynı zamanda bitkisel deterjanlarla çamaşırlarınızın hem sağlıklı hem de mis gibi kokmasını sağlar, günlük ve özel kıyafetlerinizin yıkanmasını, kurutulmasını ve ütülenmesini sağlarız. Kentplus en iyi kuru temizleme hizmetinden yararlanmak için siz de kıyafetlerinizi bize getirebilirsiniz.

Kumaş Ve Deterjan Uyumlu Kuru Temizleme

Abiye elbiseleriniz, takım elbiseleriniz ve günlük hayatta kullandınız pamuklu, saten ya da kadife kıyafetlerinizin temizliği için ayrıcalıklı bir temizleme yöntemi geliştirmiş olan firmamız, kıyafetlerinizi kısa zamanda teslim etmektedir. Kumaş ve deterjan uyumlu yıkama yöntemiyle, kıyafetlerinizin yıpranmaması, lekelerinin çıkması ve kolay ütülenmesi sağlanmaktadır. Kuru temizlikte çağ atlamış makinelerimiz ve deterjanlarımızla sizlere özenli, nitelikli ve tertemiz bir kuru temizleme imkanı sunarız.

Kentplus en iyi kuru temizleme alanında nitelikli kıyafet temizliğini, kumaş yapısına uyumlu deterjanlarla yapar, kurutur ve ütüleyerek adresinize teslim eder. Mis gibi kokan, yumuşacık kuru temizleme hizmetinden siz de memnun kalacaksınız.

Gelinlik Kuru Temizleme

Kumaş yapısı ve tasarımı nedeniyle evde temizlenmesi zor olan ve riskli olan gelinlik temizliğini yapan firmamız, özel gününüzde kullanabileceğiniz nitelikli gelinlik temizleme işlemini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Gelinlik modelinin bozulmamasını, beyazlığının daha da çarpıcı bir hale gelmesini sağlayan kuru temizleme yöntemlerimiz, müşterilerimizin % 100 memnun kalacağı ideal bir temizliğe sahip olacaktır.

Gelinliğinizin modelini, detaylarını ve taşlarını göz önünde bulundurarak yapacağımız, buharlı temizleme ya da makine temizliği ile bu özel gününüzde kullanacağınız gelinliğiniz hem yeniliğinden hem de güzel görünümünden hiçbir şey kaybetmeyecektir.

Damatlık ve Takım Elbise Temizleme

Özen gösterilmesi ve nitelikli bir temizleme yöntemiyle yıkanması gereken takım elbiseler, modellerine ve kumaş yapılarına göre ayrılarak temizlenmektedir. Ütülenmesi ve yıkanma aşamasında dikkatli olunması gereken takım elbiseler, ceketlerin ayrı, pantolon ve gömleklerin de farklı bir şekilde yıkanması gereken takımlardır. Zarar vermeden, kumaşını yıpratmadan temizlenmesi gereken takımları, dönemin en iyi makineleri ve deterjanlarıyla temizler günlük yaşamınızda ya da özel günlerinizde kullanabileceğiniz kıyafetleriniz olarak teslim ederiz.

Kentplus en iyi kur temizleme firmaları arasında bizi tercih ederek, siz de memnun kalacağınız bir kuru temizleme hizmeti alabilir, takım elbisenizi ilk günkü kadar yeni kullanabilirsiniz.

Perde Kuru Temizleme

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan perdelerinizi istediğiniz zaman Kentplus en iyi kuru temizleme firmamıza teslim edebilir, istediğiniz zaman adresinize teslim edilmesi için firmamızla sözleşebilirsiniz. Perdenizin kumaşını, kokusunu ve modelini yenileyerek teslim eder, ilk günkü gibi tertemiz kullanmanızı sağlarız.

Kuru temizleme alanında nitelikli bir temizleme yöntemi geliştirerek, perdenizin modelini bozmadan, üzerindeki detaylara incelikli bir temizleme yöntemi uygular evinizin gözde eşyalarından biri olan perdelerinizi tertemiz bir şekilde size teslim ederiz. Perde, koltuk örtüleri, sandık içindeki diğer kumaş malzemelerin temizlenmesi için de bizimle iletişime geçebilir hızlı ve nitelikli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnun kalacağı nitelikli kuru temizleme için hem personellerimiz hem de kullandığımız malzemelerimde özen gösterir, sizlerin memnun kalmadığı durumlarda, eksiklerimizi tamamlarız. Kuru temizleme alanında geliştirmiş olduğumuz yöntemler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve arz taleplerine göre sıralanmaktadır. Kentplus en iyi kuru temizleme hizmeti için diğer firmalardan ayrıcalıklı olarak, hem tecrübemizle hem de kullandığımız malzemelerle bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Gelinlik, damatlık, abiye ve günlük kıyafetlerinizin temizlenmesi için bizimle iletişim kurabilir, nitelikli ve ayrıcalıklı kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü kuru temizleme hizmeti vererek müşterilerimizin % 100 memnun kalacağı kuru temizleme hizmetimize devam etmekteyiz.

Adresten Alım ve Adrese Teslim

Ürünlerinizi teslim ettiğiniz andan itibaren temizlemeye başlar, günlük hayatınızdaki diğer işlerinizi engellemeyecek şekilde hızlı kuru temizleme hizmeti veririz. Adresinizden alıp, adresinize teslim ettiğimiz kıyafetlerinizi söz verdiğimiz tarihte temizler, kurutur ve ütüleriz. Ev tekstili ve iş yeri tekstil ürünlerinizin nitelikli bir temizleme işleminden geçmesini istiyorsanız Kentplus en iyi kuru temizleme firmaları arasında doğru adrestesiniz.

Hızlı Temizlik Hızlı Teslimat

Hızlı temizlik ve hızlı teslimat hizmetinde ön sıralarda yerini almış olan firmamız, müşterilerimizin memnun kalacağı zamanında teslimat ve nitelikli temizlik için uzman bir kadroya sahiptir. Her yere ulaşabilecek koordine ekibimizle, müşterilerimizin özel günlerinde ya da günlük hayatlarında kullanacakları değerli tekstil ürünlerini ilk günkü kadar yeni ve tertemiz teslim ederiz. Özenli, nitelikli ve hızlı kuru temizleme işlemleri için firmamızla iletişime geçebilir, siz de kısa zamanda kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com