Bahariye En İyi Kuru Temizleme

Kıyafet ve ev tekstili temizleme alanında hizmet vermekte olan firmamız, eşyalarınızın nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayarak, günlük kullanımlar için ideal bir hale getirmektedir. Bahariye en iyi kuru temizleme hizmetimiz, kıyafet, yorgan, battaniye ve perde yıkama işlemleri yaparak size ve ailenize güzel kokulu eşyalarınızı anında teslim etmektedir.

Kuru Temizleme Hizmetimiz

Abiye, gelinlik, takım elbise ve günlük hayatta kullandığınız diğer eşyalarınızın temizlenmesi için kuru temizleme yöntemleri kullanan firmamız dünyanın en iyi markalarıyla çalışır, makine ve deterjanları kıyafetlerin ya da tekstil ürünlerinin zarar görmeyeceği bir şekilde temizlenmesi için kullanır. Bahariye en iyi kuru temizleme hizmetiyle, evinizin ya da iş yerinizin tekstil ürünlerini bize emanet edebilirsiniz.

Kaliteli ve nitelikli kuru temizleme hizmetinde öncü firmalardan biri olarak bitkisel deterjanlarla sağlığınıza zarar vermeden, kumaşların yapısını bozmadan ve uzun süre temiz kalmalarını sağlayan detaylı bir temizleme işlemi yaparız. İlk kullanımdan itibaren uzun süreli temizlik için siz de bizim firmamızı seçebilir, nitelikli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kumaş Yapısına Göre Nitelikli Temizlik

Birçok kıyafet ve ev tekstili ürünü evdeki çamaşır makinesinde yıkanınca yıpranır, zedelenir ya da lekelerinden arınmayarak ikinci bir yıkama gerektirebilir. Kıyafetlerinizin ömrünü kısaltmadan, tecrübeli ekip arkadaşlarımızla kumaş yapısına göre temizleme işlemleri gerçekleştiririz. Bahariye en iyi kuru temizleme alanında gözle görülebilecek kadar temiz, güzel kokulu ve yenilenmiş tekstil ürünlerine sahip olur, uzun süreli kullanabilirsiniz.

Gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edeceğiniz tekstil ürünlerinizi, kısa zamanda teslim alır ve kısa zamanda teslim ederiz. Günlük hayatınızdaki diğer işlerinizden ödün vermeden, uğraşmadan ve yorulmadan siz de hızlı ve nitelikli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilir, kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Abiye Ve Gelinlik Temizliği

Özel günlerinizde kullanacağınız abiye ve gelinliklerinizin taşlarını, üzerindeki desenlerini ve kumaş yapılarını inceler ona göre bir temizleme yöntemi belirleriz. Her abiye ya da gelinlik aynı şekilde temizlenmeyeceği için bu detayları göz önünde bulunduran profesyonel ekibimiz, kıyafetlerinizi bize nasıl teslim ettiyseniz, temizlenmiş ve yapısı zarar görmemiş bir şekilde size teslim edecektir.

Gelinlik temizliği için buharlı ve ılık su temizliği yöntemi kullanır, sandık lekesi ya da diğer lekelerin çıkması için bitkisel, kumaşa zarar vermeyen deterjanlar kullanırız. Daha sonra ütüleme işlemiyle kırışıklıklardan arınmasını ve şık bir hale gelmesini sağlar, size ilk günkü kadar yeni kıyafetlerinizi teslim ederiz. Bahariye en iyi kuru temizleme ile gelinlik ve abiyeleriniz ilk günkü kadar temiz ve sağlam bir şekilde elinizde olacaktır.

Takım Elbise Ve Kostüm Temizliği

Damatlık, iş kıyafetleri ve kostüm temizlikleri için bizimle iletişime geçen müşterilerimize memnun kalacakları bir kuru temizleme hizmeti vermeye özen gösteren firmamız, kumaşları yıpratmadan temizlik yapacaktır. Takım elbise ve kostüm gibi kıyafetler yıkama işlemi sırasında çok fazla kırışabilir, yıpranabilir ve dikişleri zarar görebilir. Bunun için kullandığımız dünya markası makineler ve ütüler elbiselerin zarar görmeden temizlenmesini sağlayacaktır.

Özellikle iç ve dış kısmı farklı tasarlanmış olan takım elbiseleri aynı ısıda ve aynı makinelerde yıkamak riskli olabilmektedir. Bunun için geliştirilmiş olan yıkama ürünlerimizle takım elbiselerin yapısını yıpratmadan temizleme işlemi yapar, müşterilerimizin memnun kalmasını sağlarız.

Ev Tekstili Kuru Temizleme Hizmetimiz

Ev tekstili temizleme alanında da hizmet vermekte olan firmamız, halı, perde ve diğer kumaş eşyalarınızın üzerine sinen yemek, sigara ve diğer kötü kokulardan arınmasını sağlayacaktır. Perde ve halı gibi eşyaların yıkanması için geliştirdiğimiz yöntemler, ev yaşantısı içinde toz toplama, duman çekme ve kötü koku yayma nedenlerine göre nitelikli bir temizliğe tabii tutulacaktır. Severek kullandığınız eşyalarınızın üzerindeki lekelerin giderilmesi, renklerinin yenilenmesi ve mis gibi kokmasını sağlayacak olan Bahariye en iyi kuru temizleme firmamızla, eşyalarınız ilk günkü kadar yeni ve tertemiz size teslim edilecektir.

Eşyalarınızın kuru temizleme işlemi görmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, gönül rahatlığıyla temizleme işlemine bırakabilirsiniz.

Kuru Temizleme Ve Ütü Hizmetimiz

Kıyafetlerinizin ve ev tekstili ürünlerinizin sadece yıkanmasını değil aynı zamanda ütülenmesi için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bahariye en iyi kuru temizleme işlemlerinde kıyafetlerinizin ütüsünü yapar, koruma kaplarını giydirir ve size kırışıklıklarından arınmış, kullanıma hazır eşyalarınızı geri iade eder.

Presleme ve buharlama yöntemiyle ütüleme yaptığımız firmamız, perde, gelinlik, takım elbise ve diğer kumaş malzemelerinizin ütüsü için kumaş yapısından anlayan ve dikkatli personellerle çalışmaktadır. Ürünlerinizin yanmadan ve zarar görmeden ütülenmesi için siz de bizimle iletişime geçebilir, kıyafetlerinizi ve ev tekstili ürünlerinizi firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Adresten Alım Ve Adrese Teslim

Bahariye en iyi kuru temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren, personelimiz temizlik işlemi görecek malzemelerinizi adresinizden alır, firmamıza getirerek temizlik işleminin başlamasını sağlar. Daha sonra söz verilen tarihte temizlenmiş olan kıyafetleriniz ya da ev tekstili ürünleriniz adresinize getirilerek, size teslim edilecektir.

Bahariye'de Nitelikli Kuru Temizleme Hizmetimiz

İşinizi kolaylaştıran kuru temizleme hizmetimizden yararlanmak için siz de firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda eşyalarınızın temizlenmesini sağlayabilir, nitelikli ve kaliteli kuru temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bahariye’de ev tekstili ve kıyafet temizliği alanında hizmet vermekte olan firmamızın kalitesini hissedebileceğiniz, bitkisel deterjanlarla, son model makinelerle temizlenecek olan ürünlerin kumaş yapısına göre ayrılmış olan nitelikli temizliği ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com