Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Doğaya ve insan sağlığına zarar vermediği gibi kıyafetleri de en sağlıklı şekilde kuru temizleme işlemleriyle hijyene kavuşturabilirsiniz. Yanıcı ve tehlikeli maddeler kullanılarak yapılan kuru temizleme, İstanbul kuru temizleme firmamızda yeni nesil teknoloji olan GreenEarth teknolojisi ile temizlenmektedir.

Diğer kuru temizleme firmalarının aksine firmamız, yeni nesil teknoloji olarak geliştirilen organik kuru temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ve profesyonel ekibimizden kuru temizleme fiyat listesi hakkında daha detaylı bilgi alarak, kuru temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Kuru Temizleme Fiyatları Ucuz mudur?

Kuru temizleme, Joly Belin adındaki bir Fransız’ın tesadüf eseri bulduğu bir yöntemdir. 1840’lı yıllardan günümüze kadar gelen kuru temizleme, günümüzde yeni nesil teknolojiler sayesinde en üst seviyesini yaşamaktadır.

GreenEarth teknolojisi sayesinde organik kuru temizleme hizmetlerinin yaygınlaşmaya başlaması için firmamız, gerekli tüm çalışmaları yaparak, müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.

Kuru temizleme fiyatlarını etkileyen birçok unsur bulunur.

 • Lekenin cinsi ve yoğunluğu
 • Kumaşın cinsi
 • Temizleme esnasında harcanılan işçilik
 • Kullanılan malzeme
 • Ürün üzerinde bulunan aksesuarlar ve bu aksesuarların sökülmesi ve dikilmesi işlemi gibi ekstra işlemler, kuru temizleme fiyatlarını etkiler.

Birçok kişi, kuru temizleme fiyatlarının pahalı mı yoksa ucuz mu olduğunu merak etmektedir. Kuru temizleme fiyat listesi için firmamız çalışanları ile iletişime geçerek, en güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.


Kuru Temizleme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kuru temizleme fiyatları, firmalara göre değişkenlik gösterir. Çoğu kişi, kuru temizleme yaptırmak istediğinde ucuz fiyatlara yönelmektedir. Her ne kadar uygun fiyatlı gibi görünse de ucuza yapılan kuru temizleme işlemleri, zamanla insanların daha fazla paralar harcayarak bütçesini zora sokabilmektedir.

Ucuz yollu yapılan kuru temizleme işlemlerinde kullanılan ürünler, sadece ürüne değil, insan sağlığına ve doğaya da tehdit durumundadır. Firmamız, yeni nesil teknoloji olan GreenEarth temizleme teknolojisini kullanarak, kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Kuru temizleme fiyatları belirlenirken, birçok farklı noktaya bakılmaktadır:

 • Kumaşın cinsi
 • Lekelerin yoğunluğu
 • Renkli ya da beyaz olup olmadığı
 • Üzerinde herhangi bir aksesuarın olup olmadığı
 • Aksesuar varsa ve bunların çıkarılması ve sonrasında dikilme işlemi yapılıyor mu
 • İşçilik 

gibi birçok unsur, kuru temizleme fiyatlarını belirlemektedir. Firmamızın deneyimli ve uzman kadrosu ile iletişime geçerek kuru temizleme fiyat listesi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gelinlik kuru temizleme hizmeti de sunmakta olan Dry Corner, kaliteli ve güvenli kuru temizleme hizmetleri ile hayatınızın her anında yanınızda yer alıyor.


Kuru Temizlemenin Faydaları Nelerdir?

Kıyafetleri elde ya da makinede yıkamak, zamanla deformasyona ve kumaşların yıpranmasına yol açar. Çamaşır makineleri, su ve deterjan kullanarak temizlik yapar. Bu durum ise çamaşırların zamanla deforme olmasına, yıpranmasına, yapılarının bozulmasına neden olur.

Normal yıkama yerine İstanbul kuru temizleme firmamızdan alacağınız kuru temizleme hizmetleri sayesinde, en hassas ve narin çamaşırlarınızın bile hiçbir deformasyona uğramadan yeni gibi olduğunu görebilirsiniz.

Kuru temizleme, organik kuru temizleme yapıldığında çamaşırlarınıza etkili olduğu kadar insan ve doğaya da zararsız ve bir temizleme yöntemidir. Firmamız, kullandığı yeni nesil GreenEarth temizleme teknolojisi ile çamaşırlar üzerinde en etkili temizleme yöntemini kullanmaktadır.

 • Kıyafet ve çamaşırların ömrü uzar.
 • Renk solması, deformasyon gerçekleşmez.
 • Kumaş yapılarında bozulma olmaz.
 • Çamaşır makinelerinin verdiği zararı vermez.
 • Kıyafet ve çamaşırların ilk günkü orijinalliği kaybolmamış olur.


Neden Kuru Temizleme Tercih Edilmelidir?

Kuru temizlemenin, sadece kıyafetlere ve çamaşırlara değil, insan sağlığına ve çevreye de birçok katkısı bulunmaktadır. Çamaşır ve kıyafetlerin temizlenmesi aşamasında kullanılan deterjanlar, çoğu zaman insan cildinde tahribata yol açabilir. Alerjik durumlar ortaya çıkarabilir.

Yeni nesil sistem Intense ve Green Dry ürünlerinin kullanıldığı Yeşil Kuru Teknoloji sayesinde, kuru temizleme hizmetlerimiz, tüm müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler içinde organik kuru temizleme, terzi ve tadilat işlemleri, ev tekstili için kuru temizleme ile halı ve stor perde kuru temizleme hizmetleri bulunmaktadır.

Firma olarak kullandığımız GreenEarth temizleme teknolojisi, %100 doğal ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Kuru temizleme hizmetlerimizden kuru temizleme fiyat listesini deneyimli ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 • Kuru temizleme işlemi, en uygun fiyatlarla ve en doğal şekilde gerçekleştirilir.
 • Kıyafet ve çamaşırların dokusunu bozmadığı, deformasyon oluşmadığı için tercih edilmektedir.
 • Kuru temizleme, diğer yıkama çeşitlerine göre daha sağlıklı ve daha doğal ürünlerle yapılarak, çevreye, kıyafetlere ve insan sağlığına zarar vermemektedir.
 • Bütçeyi yormayan, uygun fiyatlarla kuru temizleme işlemi yapılmaktadır.


Kuru Temizleme İşlemlerinde Biz Ne Yapıyoruz?

Klasik kuru temizleme yerine, yeni nesil kuru temizleme teknolojisi olan GreenEarth ile kuru temizleme hizmeti vermekteyiz. Amacımız sadece kıyafetleri korumak değil aynı zamanda doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden temizleme hizmeti sunmaktır.

Tüm hassas ve narin kıyafetleriniz, bebek kıyafet ve çamaşırları, kullanma talimatlarına uyularak ve lekenin yoğunluk ve cinsine göre gruplara ayrılarak kuru temizleme hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Kuru temizleme hizmeti verirken kullanılan ürünlerimiz kuru yeşil teknolojisinin ürettiği Intense ve Green Dry ürünleridir. Ürünleriniz, evinizden ücretsiz servisimiz ile alınarak, temizleme işlemleri bitirildiğinde, yine ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.

Gerekli durumlarda terzilik ve tadilat hizmetimiz ile ürünlerinizi tamir etmekte, hiçbir ürünü, müşterimizi ütüsüz şekilde teslim etmiyoruz. Eğer istenirse sadece ütüleme hizmeti de verilmektedir.

İş yoğunluğu ve lekelerin cinsine ve yoğunluğuna, kumaşların cinsine göre teslim edilme süreleri, deneyimli ekibimiz ile iletişime geçilerek öğrenilebilir.


Kuru Temizleme ile Hangi Avantajlar Sağlanır?

Kuru temizleme, diğer temizleme yöntemlerine göre oldukça sağlıklı ve daha hijyenik bir temizleme yöntemidir. Özellikle katı ve sıvı yağların çıkarılmasında, kuru temizleme yöntemi oldukça etkilidir.

Her kumaş türünün ayrı yıkanma şekli bulunmaktadır. Yün ve ipekliler, saten ve pamuklular aynı anda yıkanmayacağı gibi renklerine göre ayrılması gerekir. Doğal elyaflardan olan yün ve ipek, kuru temizleme yöntemiyle en iyi şekilde temizlenirken, çekme, deforme olma ya da renklerinin solması gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Sentetik ve polyester tipi elyaflar, renk kaybı yaşanmadan, doku ve apre değişikliği geçirmeden kuru temizleme ile temizlenebilir. Astarı bulunan giysiler, elde ya da makinede yıkandığında çekme ya da deforme olma sorunu yaşatabilmektedir. Kuru temizleme ile böyle bir sorun yaşanmaz.

Kuru temizleme ile sadece ürünlerin yıkama işlemi gerçekleştirilmez. Ütüleme hizmeti ve gerekli hallerde tadilat ve terzilik hizmetleriyle de ürünlerin ilk günkü gibi olmaları sağlanır.


Neden GreenEarth Sistemi Tercih Edilmelidir?

GreenEarth sistemi, deniz kumu kullanılarak elde edilen sıvı silikondur. Tüm hassas ve narin kıyafetlerde ve diğer halı, perde gibi ürünlerde doku ve renkler bozulmadan daha canlı hale gelir.

Elektrik ve su tasarrufu sağlayan GreenEarth sistemi, sadece kıyafetleri değil, insan sağlığını ve doğayı da koruyarak, ekolojik dengenin sağlanmasına yardımcı olur. Eski yöntem kuru temizlemelerde kullanılan kanserojen ve alerji yapacak yanıcı ve tehlikeli maddeler kullanılmadan kuru temizleme yapılır.

 • GreenEarth sistemi, kıyafetlerin dokularına zarar vermediği gibi ömürlerinin uzamasını sağlar.
 • GreenEarth teknoloji ile, kıyafetler temizlenirken aynı zamanda ürünlerin bakımını da yapar.
 • Yeni nesil teknoloji olarak üretilen silikon teknolojisi sayesinde hava, su ve toprak zarar görmediği gibi insan sağlığını da tehdit etmez.
 • Kullandığımız silikon teknolojisi sayesinde deri, kürk, ipek, saten gibi hassas ve narin ürünlere zarar vermediği gibi, cilde zararlı maddeler üretmez ve ciltte zararlı kalıntı maddelerine rastlanmaz.

İstanbul kuru temizleme firması olarak, müşterilerimizin tüm ürünlerinde kullandığımız kuru yeşil ve GreenEarth teknolojisi sayesinde müşterilerimizden tam not almakla beraber, amacımıza ulaşarak yeni nesil teknolojiyi, müşterilerimizle paylaşmanın keyfini yaşıyoruz.

 

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com