Akbatı AVYM Esenyurt Kuru Temizleme

Akbatı AVYM Esenyurt Kuru Temizleme

Akbatı Avym içerisinde Kuru Temizleme hizmeti Dry Corner Organik Kuru Temizleme tarafından verilmektedir. Akbatı Avym Esenyurtta Tem otoyolunun kenarında bulunmaktadır. Ulaşımı kolay Alışveriş ve yaşam merkezinde bebek bakım odaları, Engelliler için uygun giriş çıkış, Elektrikli araç şarj istasyonları misafirlerin konfor ve emniyeti düşünülmektedir. Yenilikçi anlayış hizmet ve Çevre kalitesininim yanı sıra sağlıklı bir tercih olan Organik Kuru temizleme ile bizde Dry Corner olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Orgaik Kuru temizleme Hizmetleri

Dry Corner 9 şubesi olan İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde ulaşabileceğiniz Organik Kuru Temizleme markasıdır. Akbatı Avym organik Kuru temizleme şubemizde organik kuru temizleme hizmeti ile irlikte Ütüleme, Halı temizleme, Gelinlik temizleme Stor perde temizleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Dry Corner En YaKın Kuru Temizleme Ulaşım

Tem oto yolu Esenyurt hoş dere köprüsüne yakın konumdaki losyonumuza Özel aracınızla Avcılar Beylikdüzü Esenyurt çıkışından ulaşabilir. Beylükdüzü tarafından Esenyurt Büyükçekmece minibüsleri ile Metrobüs hattından “Avcılar üni. Kamğüs” durağında inerek Esenyurt minibüs hatları ile ulaşımda sağlayablirsiniz. Size En yakın kuru Teizleme Hzmeti için internetten Dry Cornet Araması Yapablir veya şubelerizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca Google konum hizmetini kullanarak ulaşmak için lütfen linke tıklayınız. 

 

Diğer adres ve iletişim bilgisi için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

 

Anahtar Kelimeler: Esenyurt Kuru Temizleme, Organik Kuru Temizleme, Dry Corner Ulaşım,  En yakın Kuru temizleme.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com