Gelinlik Temizleme

 

Gelinlik Temizleme

Gelinlik

Genç kızların özenerek seçtiği gelinlik, bedenine en mükemmel uyumu yakalayana kadar uzun süren provalarla belirlenmekte. Üstüne bu denli özen gösterilen gelinlik. Aynı özeni gelinlik temizlenirken de hak etmektedir. Birçok tasarım öğesi barındıran gelinlik farklı taşlar, süslemeler ve kumaşlardan oluşmaktadır. Tarihinin mısıra kadar uzanmakla birlikte, yıllar içinde değişen kültürlerle birlikte modası da değişmektedir.

 

Gelinlik modelleri

2020 yılı En yeni trend modelleri arasında dolgun gönen katlı etekleri olan gelinlikler hacimli ve dikkat çekici modeller yer almakta. Gelinlik denince zarif korseli modelleri de unutmamak gerekiyor. Modern gelinlikte nostalji havası yakalamak isteyenlerin tercihi olabilir. Elbise tarzında daha düz gelinliklerde sade severlerin gönlündeki yerini koruyor. Bacak dekolteli Balon kollu modellerin yanı sıra tasarımcıların ortaya koydukları yenilikçi modellerde gelin adaylarının hayallerindeki düğülerin vazgeçilmezi arasına girdiği görülmektedir. Son olarak dekolte severler için derin dekoltelere sahip gelinliklerde 2020 gelinlik modelleri arasında.

 

Gelinlik Temizleme

Özenle seçilen düğünlerin vazgeçilmez parçası gelinliklerin temizlenmesi.

Hayalinizdeki gelinliğiniz hazır. Onu uzun yıllar saklamak istiyorsunuz, bunun için ona iyi bakan en az sizin kadar değerini bilecek ellere emanet etmeniz gerekmektedir. Gelinliğinizi özenle temizleyecek, Dry Corner organik temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gelinliğiniz Organik Kuru Temizleme ile uzun yıllar ilk günkü gibi kalsın.

Gelinlik temizleme gelinliği oluşturan kalıp, kumaş ve süslemelere uygun olarak yapılması gerekmekte,  büyük bir özenle hazırlanan gelinliğin her parçasına özen gösterilmektedir. Bu sayede gelinliğin bütün güzelliği tüm özellikleri korunarak muhafaza edilebilir. Gelinlik temizlemede Organik Kuru Temizleme avantajlarından faydalanarak çevreyi ve gelinliğinizi uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Ücretsiz servis avantajı ile evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

DryCorner çalışma saatlerimizi öğrenebilmek için ilgili mağazayla iletişime geçiniz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com