Başvurularınızı mail adresimize yapabilirsiniz. ik@drycorner.com

İnsan Kaynakları

Firmamız DRY CORNER sahip olduğu teknolojileri ve tecrübeleri geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ve toplam kaliteyi arttırmayı ilke edinmiş olup, bu ilkenin en önemli sermayesi olan insan ile sağlanacağının en başından bugüne kadar farkındadır. Bu farkındalığın getirdiği sonuç ile kurumlarımız içerisinde yer alan çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesi için olanaklar yaratmaktayız. Ve bu şekilde nicelikten önce niteliğin gelmesini sağlamakta, müşterilerimizi memnun ettiğimiz kadar çalışanlarımızın da memnun olması için gerekli ortamı hazırlamaktayız.

insan-kaynakalrı

Günümüz teknolojilerini yakından takip eden ve kullanabilen, eğitimin insan hayatı boyunca bitmeyen bir süreç olduğunun farkında olan, azimli, dinamik, sorumluluk alabilen, temizlik sektörünü bizim kadar seven ve geleceğine inanan ailemiz gün geçtikçe güçlenmektedir. Sizler de ailemize katılabilirsiniz, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Kariyer

Başvuru Formu

Müşteri memnuniyet düzeyi en yüksek firma

Klasik kuru temizlemelerden farklı olarak kullandığımız en son teknolojiler ile kıyafetlerinizi ve sağlığınızı koruyoruz.

Ücretsiz kuru temizleme servis hizmetimiz ile eşyalarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

Değerlerimizden, deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz.

Merkez

Acıbadem Mh. Dost Ozan Sk. No:1/1 Kadıköy / İstanbul

T & F: 444 6 566

info@drycorner.com